Змінилися умови виплат Почесним громадянам Сум

Як відомо, в Сумах для Почесних громадян міста встановлено цілий ряд пільг, компенсацій і гарантій, які надаються за рахунок міськбюджету. Зокрема – компенсація вартості санаторно-курортного лікування, 100%-ві пільги на оплату житлово-комунальних послуг, щомісячна грошова винагорода, безкоштовні похорони (плюс одноразова матеріальна допомога сім’ям померлих на виготовлення надгробного пам’ятника та благоустрій місця поховання).

Всі ці гарантії встановлені положенням про звання «Почесний громадянин міста Суми», яке було затверджено ще в квітні 2016 року. Однак минулого тижня депутати міськради внесли деякі зміни. Зокрема, збільшили суму витрат на безкоштовні похорони (ритуальна атрибутика, ритуальні послуги та поминальний обід) – з колишніх 15 до 18 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на 1 січня того року, в якому проводяться похорони.

У той же час є зміни і, так би мовити, в іншу сторону. Якщо раніше Почесні громадяни могли претендувати на компенсацію санаторно-курортного лікування, пільги по ЖКГ і щомісячні виплати в тому випадку, якщо їх середньомісячний дохід за останні шість місяців до дати звернення не перевищував шести прожиткових мінімумів, то тепер ця сума збільшена до восьми прожиткових мінімумів.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах