Нардеп Михайло Ананченко відзначив роботу команди Президента Зеленського щодо виділення США довгоочікуваної допомоги Україні
Вчора
Авіаудар, дрони, артилерія: на Сумщині протягом дня зафіксовано 23 вибухи
Мешканці Білопілля розповіли про наслідки російського обстрілуФОТО
Сумська обладміністрація «тасує» чиновників
Наразі ударних угрупувань на сумському кордоні не зафіксовано
Сумчани можуть скористатись послугами Пункту прокату засобів реабілітації та пересування
Скільки шосткинців і яку суму отримають за пошкоджене нерухоме майно
Как заработать на покере без вложений?
Геннадій Дем’яненко: «Громади Сумського району передали Силам оборони та безпеки 750 мільйонів гривень»
Суми попрощалися із двома захисниками України
У Конотопі одна з вулиць носитиме ім’я відомого українського письменника та видавця
Чи варто купувати телефон у розстрочку?
Інтенсивність обстрілів Сумщини зросла втричі
По передмістю Сум завдали ракетний удар
Сумські студенти виграли “бронзу” баскетбольної Суперліги
На провайдера кабельного телебачення, який обслуговує Шостку, здійснили хакерську атаку
У семи медзакладах Сумщини обстежують вагітних за допомогою портативних пристроїв
У Сумах внаслідок ДТП перекинулася автівкаФОТО
На Сумщині у дзеркальну дату 24.04.2024 побралися 22 пари
На Сумщині проаналізували показники вакцинації дітей
На фронті загинув працівник АТ «Сумиобленерго»
У Сумах водій вантажівки, здаючи назад, зачепив Форд і залишив місце ДТПФОТО
На Глухівщині провели в останню путь військового Анатолія Семерню
На Сумщині судитимуть чоловіка, який систематично ґвалтував власних доньок
У Тростянці перейменують понад 60 вулиць
Ворог продовжує кампанію «пропаганда страху» щодо мешканців Сумщини
Роменська громада попрощалася із захисником Костянтином Горяєвим
На північ України прийшли пилові хмари із Сахари
На Сумщині значно побільшало ФОПів
Сумські студенти виграли “срібло” волейбольного чемпіонату

«Корисна програма»: ТОП-3 поживних продуктів для швидкого перекусу

У вівторок, 30 червня, о 10:00 на «Інтері» вийшов рейтинг «Корисної програми», присвячений трійці кращих продуктів для швидкого перекусу. Ведучий Олександр Лук’яненко і експерти проекту розповіли про продукти, якими можна швидко і поживно перекусити в дорозі.

Зібралися в туристичну поїздку? Попереду чекає довга дорога? Що ж взяти з собою з їжі, щоб було зручно, швидко і поживно? На думку експертів «Корисної програми», здоровий перекус включає продукти з високим вмістом білка і складних вуглеводів. Вони дають довготривале енергетичне підживлення і покращують травлення. Який з варіантів швидких перекусів корисніше і  поживніше – крабові палички, плавлений сир або тушонка? У чому користь кожного з продуктів і як вибрати якісний? З чого ж зроблені «крабозамінники»? Чи може часте вживання плавлених сирів нашкодити здоров’ю? І яке м’ясо більше підходить для приготування тушонки?

КРАБОВІ ПАЛИЧКИ

Багато століть тому японські рибалки придумали перемелювати м’ясо білих океанічних риб в фарш і віджимати з нього всю рідину – так винайшли фарш сурімі. Українцям продукція з сурімі добре знайома під назвою «крабові палички». І це відмінний перекус на швидку руку, легкий і низькокалорійний (80 ккал / 100 г).

«Крабові палички – корисний білковий продукт, в якому зберігаються всі вітаміни і мікроелементи, якими так багаті морепродукти, – пояснює експерт з якості та безпеки продуктів Олена Сидоренко. – Звичайно, склад крабових паличок може змінюватися в залежності від технології їх приготування і рецептури. Тому важливо пам’ятати, що крабові палички вважаються дієтичним продуктом тільки в тому випадку, якщо в них присутня 40-50% сурімі. Визначити якість продукту просто: крабова паличка повинна бути еластичною, легко розвертатися і при цьому не ламатися, мати природний білий колір. Еластична структура виходить з рибного фаршу, чим його більше – тим крабові палички краще».

ПЛАВЛЕНИЙ СИР

У 1911 році швейцарські вчені винайшли солі-плавники і придумали спосіб зробити так, щоб плавлений сир не застигав. З тих пір цей продукт завоював весь світ. Він довго зберігається і відрізняється ніжним смаком. До того ж він корисний і поживний – 237 ккал / 100 г.

«Якісний плавлений сир містить багато кальцію, який необхідний для формування і зміцнення зубів і кісток, а фосфор покращує стан шкіри, волосся і нігтів, – розповідає лікар-гастроентеролог Олена Михайленко. – До складу плавленого сиру також входять жиророзчинні вітаміни: вітамін А покращує зір, вітамін D захищає організм від інфекцій, а вітамін Е зменшує ризик серцево-судинних захворювань. Але, незважаючи на очевидну користь, плавлений сир є калорійним продуктом, тому не рекомендується вживати його занадто багато. Норма для дорослої здорової людини – не більше 100 г на добу».

ТУШОНКА

Тушонка – універсальний продукт, який прекрасно підходить для харчування в похідних умовах. Вона довго зберігається, зручна у використанні і дуже поживна – 250 ккал / 100 г. Однак необхідно стежити, щоб продукт відповідав усім вимогам якості і безпеки. Склад тушонки, вказаний на етикетці, повинен бути максимально простий: м’ясо, прянощі, сіль – все! Решта інгредієнти і хімічні добавки в складі консервів небажані або навіть шкідливі для здоров’я.

«Якісна тушонка має багато корисних властивостей, – каже гастроентеролог Інна Бутько. – Висока калорійність продукту допомагає швидко відновити сили після робочого дня або фізичних навантажень, підвищений вміст білка необхідний тим, хто хоче наростити м’язову масу, а наявність вітамінів і мінералів у складі тушонки допомагає заповнити недолік поживних речовин в організмі. При цьому через високу калорійність і наявності холестерину при вживанні тушонки необхідно знати міру – до 250 грамів в день для дорослої людини».

Більше інформації про продукти, які допоможуть швидко і поживно перекусити, – у випуску ток-шоу «Корисна програма»:

Також на цьому тижні глядачі «Інтера» побачать і інші тематичні випуски «Корисної програми».

У середу, 1 липня, о 10:00 на «Інтері» – рейтинг продуктів проти тромбозу.

Тромб – це згусток крові в кровоносній судині або порожнині серця. Він може збільшуватися в розмірах, відриватися і закупорювати судину, що призводить до інфаркту або інсульту. Але існують продукти харчування, які здатні розчинити тромби і перешкодити їх появі. За допомогою соку яблук і цибулі можна захиститися від тромбозу. Що смачніше, а що корисніше? Які важливі вітаміни і мікроелементи містяться в цих продуктах? У чому різниця між фруктовими та овочевими соками? Чи впливає колір і смак яблука на наше здоров’я? Яким сортам цибулі варто віддати перевагу – гострим, півгострим, солодким, екзотичним? І як приготувати вишукане ресторанне блюдо – французький цибулевий суп? Відповіді – в ток-шоу «Корисна програма» на «Інтері».

У четвер, 2 липня, о 10:00 на «Інтері» – ТОП-3 продуктів для здорової печінки.

Печінка – це своєрідний фільтр, який захищає нас від токсинів. Алкоголь, жирна їжа, хімічні добавки в продуктах, ліки – ось далеко не повний список ворогів нашої печінки. Але, на щастя, друзів у цього органу теж немало! Кавун, капуста і виноград увійшли в ТОП-3 продуктів для відновлення печінки. У чому перевага кожного? Як розібратися в їх якості? На що варто звертати увагу при покупці? Які незвичайні страви можна приготувати з них? І хто очолить рейтинг цієї програми за звання найефективнішого продукту для здорової печінки? Про це глядачі дізнаються в спецвипуску «Корисної програми» на телеканалі «Інтер» у четвер, 2 липня, о 10:00.

У п’ятницю, 3 липня, о 10:00 в ефірі «Інтера» – кращі продукти проти безсоння.

Стрес, перевантаження і як результат – безсоння … Не поспішайте пити снодійне! Адже існують продукти, які під час вечері заспокоять нервову систему і допоможуть швидко заснути! Горіхи, банани і молоко – завжди на сторожі міцного сну! Який продукт переможе в боротьбі за звання найефективнішого в цьому рейтингу? Завдяки яким речовинам молоко і банани пробуджують гормон сну мелатонін? Як горіхи впливають на наш організм? З чим краще вживати ці продукти, щоб не нашкодити здоров’ю? І які оригінальні страви з них можна приготувати? Смачні рецепти та професійні поради – в спеціальному випуску «Корисної програми» на телеканалі «Інтер».

А в суботу, 4 липня, о 10:00 на «Інтері» – ТОП-3 корисних субпродуктів.

Нирки, печінка, серце, мізки та язик … Субпродукти! Живильні і недорогі, багаті корисними вітамінами і мінералами. Вони допоможуть урізноманітнити ваш щоденний раціон. Які субпродукти вважаються дієтичними? Що корисніше – яловичий язик, вим’я або печінка? Чи дійсно вони не поступаються м’ясу в корисних властивостях? Як правильно їх готувати? Що потрібно знати для того, щоб вибрати найбільш якісні? І які незвичайні страви можна з них приготувати? Відповіді шукайте в новому спецвипуску «Корисної програми».

 

Поділитися в соціальних мережах
26 лютого
Видатного українського лікаря Сергія Лисенка нагородили Міжнародною премією миру (Німеччина – США)
30 грудня
«Аврора» передала 220 шоломів захисникам
02 вересня
В Черкассах есть свои Месси и Роналду: итоги футбольного первенства
24 червня
СБУ заявила, що нардеп Деркач завербований російською розвідкоюВІДЕО
З 1 вересня в українських школах планують розпочати переважно очне навчання – ОП
Українські військові вийшли з Сєвєродонецька – журналіст
Кремль відреагував на кандидатство України в ЄС: “головне, аби не було проблем для РФ”
У Херсоні підірвали колаборанта
Під Рязанню в Росії впав Іл-76
Українська авіація завдала потужних ударів по росіянах
США надають $450 млн військової допомоги Україні, у пакеті – РСЗВ та патрульні катери
Україна отримала статус кандидата на вступ в ЄС
23 червня
НБУ “надрукував” для уряду ще 35 мільярдів
McDonald’s може відкритися в Україні в серпні – Forbes
Перші американські HIMARS вже в Україні – Резніков
Суд заборонив партію Вітренко
Документи про завершення освіти будуть доступні в “Дії”
Європарламент підтримав кандидатський статус для України і Молдови
У Львові у закритому режимі готуються судити Медведчука
Британська розвідка: сили РФ просунулися в бік Лисичанська на 5 кілометрів
Влучання блискавки, утоплення, втрата свідомості: як надати домедичну допомогу
Зеленський: Пришвидшення перемоги – наша національна мета
22 червня
Вчителі з регіонів, де відновлять офлайн-навчання, мають повернутися на роботу – Шкарлет
Шольц: Німеччина продовжить постачати зброю Україні
В Україні повністю зупинено нафтопереробку – Вітренко
Туреччина заявила, що досягла прогресу з Росією щодо вивезення українського зерна
Росіяни випустили 7 ракет по Миколаєву – Кім
Європі порадили готуватись до зими без російського газу
У Ростовській області горів нафтопереробний завод, соцмережі писали про удар з безпілотника
ЄС офіційно визнає Україну кандидатом на вступ: проєкт рішення