6 цікавих фактів про лазерну епіляцію
Доглянуте волосся, здорова фігура і гладка, підтягнута шкіра формують красивий жіночний образ. Лазерна епіляція вважається одним із найбільш ефективних та безболісних способів боротьби з небажаними волосками на тілі. Така процедура дуже популярна серед представниць прекрасної статі – вона швидка і безпечна.
Лазерна епіляція відрізняється від інших методів звільнення від волосся. Є 6 цікавих фактів про неї, які цікаво дізнатися кожній дівчині.
Факт 1. Для ідеального результату кожному клієнту потрібна різна кількість сеансів
Для кожного клієнта складається індивідуальна програма епіляції. Кількість процедур залежить від кольору та товщини волосся, оброблюваної зони, віку клієнта, його гормонального фону та інших факторів. Вже після першого відвідування майстра буде помітний результат, оскільки лазер ефективно впливає на більшу частину волосся, яке знаходиться у фазі активного росту. Для того щоб захопити фолікули, що залишилися, необхідно зробити перерву в кілька тижнів між процедурами.
У середньому порятунок від волосся лазером можливий за 6-8 сесій – бажаний ідеальний результат буде досягнутий при регулярному відвідуванні майстра. Важливо пам’ятати, що лазерна епіляція не може зробити ноги назавжди гладкими з таких причин:
● апарат не впливає на пушкове та сиве волосся, тому що в них немає меланіну;
● протягом часу будуть проявлятися цибулини, що залишилися і були неактивні в період курсу епіляції.
Лазер робить шкіру гладкою та сяючою на тривалий період. Досягти ідеального ефекту можна при регулярному відвідуванні майстра та дотриманні правил догляду: застосування зволожуючих доглядових засобів та нанесення сонцезахисного крему протягом усього курсу епіляції.
Факт 2. Лазерна епіляція повністю безпечна
Поширений міф, що така процедура сприяє виникненню пухлин. Різні дослідження показали, що лазерні промені безпечні. Апарат також не викликає опіків, негативні наслідки можливі лише якщо робота виконується некваліфікованим спеціалістом. Навпаки, лазерна епіляція здатна вирівняти тон шкіри, підвищити її м’якість і пружність за рахунок вироблення колагену та еластину.
Професіонал виконає роботу швидко і безболісно без марення здоров’ю клієнта. Свого ідельного майстра лазерної епіляції можна знайти тут – https://barb.ua/uk/udalenie-volos/epilyatsiya/lazernaya.
Факт 3. Не з усіма зонами лазер справляється однаково ефективно
Апарат найшвидше і безболісно видаляє небажане волосся в зоні бікіні. Найпоширенішими місцями для епіляції вважаються груди, живіт, спина, плечі та пушок над губою.
Процедура видалення волосся на обличчі займає близько 15 хвилин – це швидко та зручно. В середньому, один сеанс на інших зонах триває до години. Точний час окреслить майстер після визначення фототипу клієнта.
Протягом першого тижня після епіляції проявляється «хибний» ріст волосся. Зруйновані фолікули виштовхуються зі шкіри, а потім випадають. Буде помітно, що на обробленій області порідшало і посвітліло волосся.
Факт 4. Ефект кожної процедури на 60% залежить від правильної підготовки
Лазерне видалення небажаного волосся на шкірі – це медична процедура, до якої має підготуватися не лише фахівець, а й клієнт. Якщо ігнорувати рекомендації, то можна зіткнутися з побічними ефектами: подразнення шкіри та поява пігментних плям (тимчасові реакції), рідше виникає надмірний ріст волосся навколо зони, що обробляється.
Як потрібно готувати шкіру перед процедурою:
- відмовитися від пінцету, воскової епіляції та електролізу (можна продовжувати користуватися бритвою);
- уникати прямої дії ультрафіолетових променів (вони знижують ефективність процедури та викликають побічні ефекти).
Підготовку до епіляції варто розпочинати навесні або наприкінці літа за 6 тижнів до процедури. Записатися до фахівця та детальніше почитати про епіляцію зони бікіні можна за посиланням https://lumenis.com.ua/.
Факт 5. Процедура не зовсім безболісна і має низку протипоказань
Така процедура підійде людям із низьким больовим порогом. У порівнянні з традиційною восковою епіляцією робота лазерного апарату практично не відчувається. Охолодний ефект, низька температура і невелика тривалість імпульсу створюють легке поколювання. Як місцевий анестетик застосовується спрей або гель на основі лідокаїну.
Процедура не проводиться при:
- інфекційних захворюваннях;
- вагітності та лактації;
- гострої алергії;
- зміни гормонального фону;
- онкологічних захворюваннях;
- цукровому діабеті;
- герпесі.
Факт 6. Лазерна епіляція не всім підходить однаково
Видалення небажаного волосся таким методом підходить клієнткам з чутливою шкірою (на якій виникає роздратування після бритви) і з темним, щільним волоссям (з ними найефективніше справляється лазер).
Засмаглим або смаглявим людям лазерна епіляція не протипоказана, але протягом курсу можуть виникати рубці та пігментні плями на шкірі. Щоб уникнути побічних ефектів, необхідно уточнити, яким апаратом користується майстер (сучасний діодний лазер безпечний навіть для темної шкіри).
Такий вид епіляції найбільш швидкий, економний і безболісний – він здатний позбавити небажаного волосся на довгі роки. Шовковиста, м’яка шкіра досяжна лише за 6-8 процедур. Головне – звернутися до кваліфікованого майстра, який якісно виконає процедуру без шкоди здоров’ю клієнта.