Біль у горлі – як швидко полегшити самопочуття
Біль у горлі – це те, з чим ми часто зіштовхуємось під час сезонних хвороб або як результат активного напруження голосових зв’язок. Безліч причин можуть призвести до цього неприємного відчуття. Втім, важливо зрозуміти, що не завжди зміни самопочуття мають бути причиною для паніки. Деякі симптоми можна легко контролювати самостійно, використовуючи доступні препарати. Але є і такі випадки, коли відтермінувати візит до лікаря не варто.
Ця стаття допоможе вам розібратися в основних симптомах та причинах болю в горлі, а також дізнатися про способи його лікування, зокрема з допомогою препарату Імупрет® від німецької компанії Біонорика СЕ.
Симптоми та причини болю у горлі
Біль у горлі є загальним симптомом, з яким ми зустрічаємося протягом життя. Він може бути спричинений різними факторами, включаючи інфекцію, алергію, або навіть надмірне напруження голосових зв’язок. Серед основних симптомів, з якими ви можете стикнутися, можна виділити біль при ковтанні, почервоніння горла, збільшення температури та загальну слабкість.
Особливої уваги вимагає запалення мигдалика, яке може стати причиною сильного болю у горлі. Це запалення може бути спричинене бактеріальною або вірусною інфекцією, і вимагає своєчасного лікування.
Як зняти біль у горлі
Імупрет® — можна застосовувати при перших проявах в горлі. Є різні форми препарату, включаючи краплі та таблетки, які можуть допомогти зменшити біль та незручність. Цей препарат містить рослинні компоненти, які допомагають полегшити запалення та знизити біль. Дозування Імупрету® залежить від віку та стану пацієнта. Для дорослих та дітей старше 12 років зазвичай рекомендують приймати 25 крапель 3 рази на день або 2 таблетки 3 рази на день.
Попри те, що цей препарат допомагає зняти біль, важливо знати, як приймати його правильно. Насамперед Імупрет® рекомендується приймати після їжі. Краплі краще змішати з невеликою кількістю води перед прийомом, а таблетки треба проковтнути, запиваючи їх достатньою кількістю води.
Окрім прийому ліків, існують і супутні методи, які можуть допомогти зменшити біль у горлі. Наприклад, декілька разів на день можна роботи полоскання. Це допоможе зменшити запалення та подразнення. Також варто пити багато води, аби зменшити сухість у горлі.
Литература:
-
Імунітет. Наука про те, як бути здоровим. Як правильно піклуватися про імунну систему. Дженна Маччиоки; 2020
-
Мельников О.Ф., Пелешенко Н.А. Иммуномодуляция фитопрепаратами в терапии противовоспалительных заболеваний верхних дыхательных путей. Научная монография. Киев 2013.
-
Pflanzliches Kombinationspräparat stärkt die Abwehrfunktion; MMW Nr. 44, 2010.
Примітка: Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров`я. Перед застосуванням звеніться за консульстацією до лікаря.