Мешканці Великої Писарівки розповіли, як живуть під російськими обстрілами
19 лютого у центрі Великої Писарівки роздавали гуманітарну допомогу мешканцям, оселі яких пошкодило російським обстрілом, що стався двома днями раніше.
“Ракета “хороша”, яка порозбомбляла нам хазяйство, розхикала. Ми пенсіонери, а воно нам “добавило” життя на пенсії”, – розповіла мешканка Катерина Мирошниченко.
![Мешканці Великої Писарівки розповіли, як живуть під російськими обстрілами Мешканці Великої Писарівки розповіли, як живуть під російськими обстрілами](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/e3cdcb4b5885e526.jpg)
Пані Катерині видали ковдру, рушники, дещо з матеріалів для тимчасового ремонту.
“В нас є плівка, є брезент, яким бистро можна закрити дахи, вікна. Все це доступне, люди дуже благодарні”, – пояснила волонтерка гуманітарної місії “Проліска” Світлана Лещенко.
![Мешканці Великої Писарівки розповіли, як живуть під російськими обстрілами Мешканці Великої Писарівки розповіли, як живуть під російськими обстрілами](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/655046498250a2e8.jpg)
Поруч із будинком пані Катерини влучив російський боєприпас: побиті вікна та дах відремонтувати поки не встигли. В момент влучання жінка була всередині оселі.
“Я у вікно бачила і ми мало німі не поробилися. Не могли встати – так полякалися. Я як глянула – отакий вирій, я думала, ми горимо!”, – розказала жінка.
Біля будинку, в місці влучання – вирва. Замість паркану — діра.
![Мешканці Великої Писарівки розповіли, як живуть під російськими обстрілами Мешканці Великої Писарівки розповіли, як живуть під російськими обстрілами](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/99df1d6519f52963.jpg)
“Паркан — шифер де стояв, його й не познаходили. Не понятно, де він дівся. Його рознесло. Ми вже знаємо, що таке “васильок”, що таке 120-та, що таке САУ, виходи-приходи…”, – зазначив переселенець Сергій Леонов.
Цього разу, за словами секретаря селищної ради Володимира Лєонова, російськими обстрілами пошкодило близько десяти будинків, також одна людина загинула.
“Не військовий, просто мешканець громади, це 1986-го року народження чоловік, в якого є сім’я, в якого є дружина і мати, батьки”, – зазначив Володимир Лєонов.
![Мешканці Великої Писарівки розповіли, як живуть під російськими обстрілами Мешканці Великої Писарівки розповіли, як живуть під російськими обстрілами](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/0664d5310663f3af.jpg)
Масового відтоку жителів з громади не спостерігається, додав Володимир Лєонов. Виїжджають в основному сім’ї з маленькими дітьми, дехто згодом повертається. До війни, говорить, мешкало близько 10, 5 тисяч людей.
“Але на сьогодні, враховуючи навіть переселенців із віддалених областей України, нараховується десь порядку 8,5 тисяч”, – розказав секретар Великописарівської селищної ради.
![Мешканці Великої Писарівки розповіли, як живуть під російськими обстрілами Мешканці Великої Писарівки розповіли, як живуть під російськими обстрілами](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/d954df8d85f84535.jpg)
Не збираються залишати власну оселю й подружжя Мирошниченків. Попри обстріли, не втрачають із чоловіком Олексієм доброго гумору, бо разом вже пів віку.
Читайте нас також у ТЕЛЕГРАМ
Читайте нас також в ІНСТАГРАМ