Начальника Сумського відділу поліції розкритикував Лушпієнко
У головному управлінні Національної поліції у Сумській області підвели підсумки за чотири місяці роботи.
Аналізуючи результати роботи Микола Лушпієнко відмітив, що незважаючи на наявність низки суттєвих чинників, які негативно впливали на формування криміногенної ситуації в державі, в цілому поліція Сумщини досягла певних успіхів у стабілізації криміногенної ситуації в регіоні:
«Відтак, за підсумками чотирьох місяців роботи поліція Сумщини посідає перше місце по Україні у загальнодержавному рейтингу з розкриття особливо тяжких злочинів, зокрема вбивств, тяжких тілесних ушкоджень, вимагань та зґвалтувань. Друге – з розкриття як злочинів у цілому, так і особливо тяжких їх видів, а також крадіжок та незаконних заволодінь автомобілями, третє – з розкриття грабежів тощо».
Так, з початку року поліцією розкрито 1795 злочинів. З них всі умисні вбивства та тяжкі тілесні ушкодження, 59 грабежів, 16 розбійних нападів, 742 крадіжки та 20 незаконних заволодінь транспортними засобами, 69шахрайств. З незаконного обігу вилучили 165 одиниць зброї, понад 4,2 тисяч набоїв різного калібру, 36 гранат, тощо. Вилучили 44 кг наркотичних засобів та 32 г психотропних речовин.
Викрито 1580 осіб, які вчинили кримінальні правопорушення, з яких 72 неповнолітніх, 179 жінок, 142 особи, які на момент учинення протиправного діяння перебували у стані алкогольного сп’яніння, та 439 – які раніше скоювали злочини.
Наряду із позитивними напрацюваннями є ряд суттєвих недоліків в роботі, які потребують негайного виправлення. Погіршились показники з розкриття злочинів, пов’язаних зі збутом наркотиків, крадіжок з автомобілів, шахрайств, злочинів минулих років. Суворо вказали працівникам оперативних підрозділів з розкриття злочинів, пов’язаних зі збутом наркотиків, крадіжок з автомобілів, шахрайств в регіоні, розкриття злочинів минулих років.
Під час наради відзвітували всі керівники галузевих служб. Вони дали оцінку діяльності своїх підлеглих на місцях та окреслили проблемні питання, які необхідно вирішити першочергово для покращення ефективності боротьби зі злочинністю в регіоні.
В зону критики за прорахунки в службовій діяльності потрапили керівники Сумського, Роменського, Путивльського, Глухівського, Липоводолинського, Недригайлівського відділів та відділень поліції. Деякі з них отримали дисциплінарні стягнення. Рішенням оперативної наради було визначено провести інспекторські перевірки вказаних підрозділів та намічені конкретні строки усунення виявлених недоліків.