Вчора
Протягом дня на Сумщині зафіксовано 121 вибух
У Сумах нетверезий водій проїхав на заборонний сигнал світлофора
Кубок України з армспорту: шосткинець виборов «срібло»
Мощі Миколая Чудотворця оселилися на СумщиніФОТО
Сумчани виграли Кубок Незламності
У Сумах збили жінку на пішохідному переходіФОТО
У Сумах відкрилася польська виставкаФОТО
Сумські фігуристи здобули медалі на всеукраїнських змаганнях
Основні цифри бюджету Сумщини-2025
У Сумах тривають ветеранські турніри з футзалу
Музей війни сторили на прикордонні СумщиниВІДЕО
Нардеп Максим Гузенко відзначив енергетиків РоменщиниФОТО
Діти Тростянецької громади отримали статус дітей війни
“Укрпошта” випустила марку, присвячену 75-річчю конотопського трамваю
Як сумська художниця здобула успіх в Україні та Польщі
Рідні Владислава Карпця із Сумщини просять надати загиблому звання Героя УкраїниФОТО
“Не знаєш, коли прилетить”: енергетики Сумщини про свою роботу в умовах війниФОТО
У Сумах пройшов Різдвяний хокейний турнір
Президент відзначив сумських рятувальників
За добу на Сумщині знищили 5 вибухонебезпечних предметівФОТО
Зросла кількість пошкоджених будинків у Роменській громаді внаслідок ворожого ударуФОТО
На Сумщині двічі ліквідовували пожежі, спричинені ворожими обстріламиФОТОВІДЕО
У Ромнах усувають наслідки нічного удару окупантів
Сум’янка стала чемпіонкою України з боксу
Волонтери опублікували фото наслідків ворожого влучання по Роменській громадіФОТО
Сумські письменники провели «Різдвяні зустрічі»
На Сумщині нагородили переможців Гімназіади
Сумська студія «Art’elь moda» показала виставку до свого ювілеюФОТО
Шосткинська громада отримала мобільну клінікуФОТО
Сьогодні у небі над Сумщиною збито 12 ворожих БпЛА

Про перемоги, поразки та гроші з присмаком крові – відверто від чемпіона світу з Сум

Чемпіон світу зі змішаних єдиноборств Сергій Гузєв розповів espreso.tv про те, що відбувається за лаштунками безкомпромісних боїв та чому, виступаючи у MMA (змішані єдиноборствах), нереально прогодувати сім’ю.

Змішані єдиноборства привертають увагу все більшої кількості вболівальників у світі. За популярністю MMA вже перевершує бокс, а найвідоміший боєць Конор Макгрегор здатен разом із Флойдом Мевезером зробити фантастичну касу поєдинку у $600 млн.

Не залишається осторонь всесвітнього буму й Україна. У вересні турнір MMA у Києві зібрав рекордні 8 тисяч глядачів. Одним із героїв турніру WWFC 8 став Сергій Гузєв, який у головному поєдинку здобув титул чемпіона світу у вазі до 84 кг.

Сергій Гузєв розповів Еспресо.TV, що думає про Макрегора, чому в нашій країні на змішаних єдиноборства неможливо заробити на життя, що у MMA найважче, та з якої причини він не пускає на свої бої рідних.

im 23730951 1577132382353285 1826511911 o

В Україні неможливо прожити виключно змішаними єдиноборствами. Заробітки наших бійців із гонорарами світових зірок не йдуть у жодне порівняння. Тому якщо немає багатих батьків, або спонсорів, які тебе готові підтримувати, це, нажаль, нереально. Тому я додатково працюю, аби себе прогодувати.

Більше того, доводиться витрачати власні кошти, скажімо, на якісне спортивне харчування. Я спеціально не підраховував та до блокнота не записував, але це коштує дорого.

У період підготовки ви окрім спортзалу нічого не бачите. Щодня зранку крос, а потім два тренування. І у такому режимі перед боєм потрібно працювати півтора-два місяці. Ви не зможете займатися іншими справами, тому що на вечірнє тренування не залишиться сил. Ви викреслюєте усі свої особисті справи, але й у цей час за щось потрібно жити, харчуватися, годувати сім’ю.

Про ставлення до боїв рідних

З одного боку рідні підтримують, з іншого, звичайно – ні. Жодній матері не подобається дивитися, як її сина б’ють. Бої ж бувають різні, не завжди вдається перемогти. Рідні хвилюються.

im 23634221 1577132385686618 142956811 o

Батько був на поєдинку лише одного разу, коли я ще проводив бої у Сумах. А так стараюся, щоб до Києва ніхто не приїздив. Я так краще почуваюся. Друзі, приходять, підтримують, а батьки нехай по телевізору дивляться.

Про безкомпромісні бої та поразки

Насправді не сам безпосередньо поєдинок складний. Важка підготовка, після неї потрібно відновлюватися. Коли призначають дату бою, бажано два-три місяці інтенсивно тренуватися. Працювати над витривалістю, проводити спаринги.

Звичайно, програвати складно. Але доводиться брати себе у руки та йти далі. Це невід’ємна частина нашого життя загалом. Не завжди ж все добре вдається, десь помиляєшся, різні моменти бувають.

Про причини популярності MMA у світі

Змішані єдиноборства здобули глядача, через те що вони видовищні. Водночас, напевне, бокс втрачає свою популярність. У будь якого виду спорту є злети та падіння. Раніше бокс був краще, тому що були такі яскраві особистості, як Мохаммед Алі, Майк Тайсон. Зараз таких зірок немає, тому люди шукають чогось нового.

im 54

Та загалом справа навіть не у боксі, а у самих змішаних єдиноборствах. Якби вони не подобалися людям, то вони би дивилися, щось інше, скажімо, гімнастику.

Про бій Макгрегора та Мейвезера

Я думаю, що це все-таки комерція та шоу. Люди заробили багато грошей, що можна сказати – молодці! Чи можна сприймати цей бій серйозно? Усі хто у цьому хоча б трохи розбирається, розуміли, яким буде результат.

Секрет успіху Макгрегора у тому, що він може себе продати. Це не лише хороший спортсмен, але й хороший менеджер. Він дає людям те, що вони хочуть бачити.

При чому робить це у США, де платні трансляції боїв. Тобто він зацікавив публіку своєю поведінкою, створює необхідний ажіотаж навколо боїв.

Про улюблених бійців

Мені подобається Федір Ємельяненко – це справжня легенда цього виду спорту, подобався його стиль, завжди приємно було дивитися його бої. Також назву Кейна Веласкеса, Джона Джонса, Хабіба Нурмагомедова. Ми з ним разом тренувалися, виступали за одну команду, знаємо один одного добре. Зрозуміло, що за нього вболіваю.

Про відміність MMA від інших єдиноборств

Ти повинен вміти вести бій у стійці, партері, застосовувати больові та задушливі прийоми, все набагато різноманітніше, ніж у інших видах. Якщо в тебе десь є слабкі місця, то тебе вивчать та скористуються ними. Тому потрібно над усіма ко

Дуже добре, що в Україні з’явилася міжнародна ліга змішаних єдиноборств WWFC. У ній високий рівень бійців, на трибунах завжди багато глядачів. Я багато бився у інших проектах і скажу, що турніри, які організовує ліга WWFC дійсно європейського рівня.

Залишається лише подякувати Володимиру Теслі президенту ліги WWFC та Денису Перчу віце-президенту ліги WWFC. Я знаю, що для них ці турніри неприбуткові у нашій країні. Люди дійсно фанати, вони вкладають свої гроші ,популяризують змішані єдиноборства і спорт в цілому”.

Про ставлення до спорту в Україні

У нас в країні спорт взагалі фінансується слабко. Більше пропагується нездоровий спосіб життя. Молодь зараз де уся – на вулицях. Більше відкривають кабаків та клубів, ніж спортзалів.

Потрібно заохочувати тренерів достойною зарплатою. Хіба можна прогодувати сім’ю, заробляючи дві, три, чотири тисячі гривень?

Особисто я у MMA я прийшов із панкратіону, де вигравав чемпіонат світу, Всесвітні ігри з бойових мистецтв, став заслуженим майстром спорту.

Це любительський вид, але він дуже близький до змішаних єдиноборств. В принципі, правила ті самі – можна боротися, бити, але там все трішки легше. Бійці виступають у захисній амуніції, шоломах, заборонені удари ліктями.

Також близькі до MMA рукопашний бій, бойове самбо – види, де присутній змішаний стиль. Є достатньо багато успішних прикладів переходу із вільної боротьби. Переходять також з ударних видів – кікбоксингу”.

Про найважливіший титул у кар’єрі

Для мене титул чемпіона світу за версією міжнародної ліги WWFC – один із найважливіших, хоча були у професійній кар’єрі й інші титули. У бою з бразильцем Леандро Біспо мені трохи пощастило, що суперник помилився наприкінці першого раунду. Коли він підіймався, то “віддав шию”, і я цим скористався. Хоча, налаштовувався, що дистанція буде довгою – 5 раундів по 5 хвилин. Не поспішав, не планував перемагати швидко, тому що суперник був хороший.

Про турніри міжнародної ліги WWFC

Дуже добре, що в Україні з’явилася міжнародна ліга змішаних єдиноборств WWFC. У ній високий рівень бійців, на трибунах завжди багато глядачів. Я багато бився у інших проектах і скажу, що турніри, які організовує ліга WWFC дійсно європейського рівня.

Залишається лише подякувати Володимиру Теслі президенту ліги WWFC та Денису Перчу віце-президенту ліги WWFC. Я знаю, що для них ці турніри неприбуткові у нашій країні. Люди дійсно фанати, вони вкладають свої гроші ,популяризують змішані єдиноборства і спорт в цілому”.

Про ставлення до спорту в Україні

У нас в країні спорт взагалі фінансується слабко. Більше пропагується нездоровий спосіб життя. Молодь зараз де уся – на вулицях. Більше відкривають кабаків та клубів, ніж спортзалів.

Потрібно заохочувати тренерів достойною зарплатою. Хіба можна прогодувати сім’ю, заробляючи дві, три, чотири тисячі гривень?

Джерело: http://spec-kor.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах
07 червня
Як визначити свою чергу на відключення електроенергії не заходячи на сайт обленерго?
26 лютого
Видатного українського лікаря Сергія Лисенка нагородили Міжнародною премією миру (Німеччина – США)
30 грудня
«Аврора» передала 220 шоломів захисникам
02 вересня
В Черкассах есть свои Месси и Роналду: итоги футбольного первенства
24 червня
СБУ заявила, що нардеп Деркач завербований російською розвідкоюВІДЕО
З 1 вересня в українських школах планують розпочати переважно очне навчання – ОП
Українські військові вийшли з Сєвєродонецька – журналіст
Кремль відреагував на кандидатство України в ЄС: “головне, аби не було проблем для РФ”
У Херсоні підірвали колаборанта
Під Рязанню в Росії впав Іл-76
Українська авіація завдала потужних ударів по росіянах
США надають $450 млн військової допомоги Україні, у пакеті – РСЗВ та патрульні катери
Україна отримала статус кандидата на вступ в ЄС
23 червня
НБУ “надрукував” для уряду ще 35 мільярдів
McDonald’s може відкритися в Україні в серпні – Forbes
Перші американські HIMARS вже в Україні – Резніков
Суд заборонив партію Вітренко
Документи про завершення освіти будуть доступні в “Дії”
Європарламент підтримав кандидатський статус для України і Молдови
У Львові у закритому режимі готуються судити Медведчука
Британська розвідка: сили РФ просунулися в бік Лисичанська на 5 кілометрів
Влучання блискавки, утоплення, втрата свідомості: як надати домедичну допомогу
Зеленський: Пришвидшення перемоги – наша національна мета
22 червня
Вчителі з регіонів, де відновлять офлайн-навчання, мають повернутися на роботу – Шкарлет
Шольц: Німеччина продовжить постачати зброю Україні
В Україні повністю зупинено нафтопереробку – Вітренко
Туреччина заявила, що досягла прогресу з Росією щодо вивезення українського зерна
Росіяни випустили 7 ракет по Миколаєву – Кім
Європі порадили готуватись до зими без російського газу
У Ростовській області горів нафтопереробний завод, соцмережі писали про удар з безпілотника