У мерії відповіли на петицію про обдертого кота в “Казці”
Отримала відповідь міської влади електронна петиція “Парк” Казка””, у якій сумчанин Ігор Майфет звернув увагу чиновників на те, що в занедбану зону відпочинку соромно ходити із дітьми.
” В дитячий парк Казка, в цьому році особливо, соромно заходити з дітками. Починаючи з обдертого кота та загажених фекаліями відкритих приміщень фортець. Владі міста врешті слід звернути увагу на проблеми малолітніх дітей, для яких практично ніде у місті не створено відповідних безпечних умов для відпочинку у літній період”, – писав автор звернення.
На петицію у мерії відреагували так:
“Комунальне підприємство «Сумикомунінвест» СМР за підтримки Сумської міської ради утримує територію дитячого парку «Казка», яка складає майже 12,0 га, в належному санітарному стані, а саме:
догляд за деревами та кущами: садіння дерев-садженців та видалення аварійних дерев, підрізання сухих гілок; догляд за партерними газонами та квітниками; утримання громадського туалету; вивіз гілок та опалого листя; утримання території в літній період: косіння трави на газонах та схилах, підмітання доріжок, чистка озер від сміття, чистка урн від сміття та інші роботи.
КП «Сумикомунінвест» СМР кожного року звертається до міської ради з приводу виділення коштів на повну реконструкцію дитячого парку «Казка», але коштів, які виділяє місцевий бюджет, не достатньо для приведення дитячого парку «Казка» у відповідний рівень.
Що стосується кам’яних фортець:
рішенням сесії Сумської міської ради у 2012 році кам’яні фортеці були здані в оренду строком на 25 років. Орендарі на звернення комунального підприємства щодо утримання території та приміщень в належному санітарному стані не реагують. КП «Сумикомунінвест» СМР робить все необхідне, щоб закрити доступ до приміщень, але «шановні відвідувачі» зламують двері, збираються на самий верх фортець, щоб сфотографуватись та ще при цьому вони справляють свої природні потреби.
Що стосується обдертого кота:
кожного року в травні місяці одяг Кота та тумба приводяться в належний стан, а в червні – ті ж самі «шановні відвідувачі» вилазять на тумбу, яка під їхньою вагою руйнується, а одяг псується через погодні умови”.