Скандальний забудовник зробив офіційну заяву
До журналістів звернувся сумський приватний підприємець Юрій Василенко. Він опікується будівництвом на місці квіткового павільйону на вул. Засумській, яке вже набуло слави скандального. Забудовникам деякі депутати дорікають у тому, що вони забрали землю у школи й нібито проводять роботи незаконно. Юрій Василенко надав пакет документів, на підставі яких і проводяться роботи.
«Це приміщення придбане нами, офіційно оформлене на мою дружину, — розповідає приватний підприємець. – Звісно, перед купівлею ми тривалий час консультувалися із юристами щодо наявності всіх дозвільних документів. Коли ми зрозуміли, що з документами все у нормі, ми придбали частину цього павільйону і стали співвласниками об’єкту.
Пізніше з компаньйонами ми прийняли рішення розпочати навесні будівництво. Ми врахували всі прохання з боку школи – не починали роботи, доки тривав навчальний процес, доки не пройшли всі лінійки, аби нікому не заважати. Як тільки у дітей почалися канікули, ми приступили до демонтажу об’єкту, у цьому нам ніхто не перешкоджав. Але тільки-но ми почали щось створювати, будувати – одразу почалися гоніння і крики про те, що нібито у нас немає якихось документів. Усі необхідні папери я не раз показував і депутатам, і журналістам. Однак, мене так і не почули.
На будівництво приводяться люди, які мітингують, кричать, що це утиски дітей. Коли показуємо документи, що ми не порушуємо ні санітарних, ні пожежних норм, — жодної реакції.
Усі необхідні документи у нас є на руках. Договір оренди на землю – уже третій по даному об’єкту, при чому за останній більшістю проголосували нинішні депутати.
При чому він давався не під МАФ, не під кіоск, а під капітальне будівництво – громадський будинок.
На нього є техпаспорт, усі комунікації буди заведені (і опалення, і водопровід, і каналізація, і світло, і пожежна охоронна сигналізація). По всім цим договорам ми платили оренду, платили місту податки, які сплачуємо і до цього дня.
Сесія приймала рішення 7 червня 2016 року. Номер рішення – 873МР.
У мене на руках є містобудівні умови, які начебто відсутні в Департаменті архітектури. Вони видані 03.10.2013 р. За ними, усі будівельні норми описані і не порушуються. Важливий момент – гранична висотність будівлі. У даному місці максимальна висота будівлі, яка може бути збудована, — 18 метрів. Можна побудувати 6-поверхову будівлю, і вона не буде заважати. А до нас претензії щодо триповерхової.
Раніше на території, де тепер проходить будівництво, стояв смітник, її ніхто не використовував. Ця територія закріплена за гімназією – підкреслюю, за гімназією, а не за школою №12. А Ірина Губська, директор школи, як депутат, стверджує, що у її дітей, у неї конкретно відбирають землю. Але це не так – за школою ніколи не була закріплена ця земля. Принаймні, протягом останніх 15 років.
Я взагалі не очікував такої реакції і такого роздуття теми від депутатів. Депутати, які голосували за прийняття цього рішення і місто, яке отримувало усі ці роки від нас кошти, тепер нам ставлять палки в колеса. Я вважаю, якщо влада приймає якісь рішення, вона має за них відповідати. Наступного року вибори, і я думаю, що наші депутати просто піаряться, вони не хочуть бачити ніяких документів, а лише погрожують анулювати рішення. Тільки ніхто із них і досі не звернувся до суду і не оскаржив.
Ми продовжуватимемо будівництво, і готові зустрічатися із ким завгодно, показувати документи. Я не бачу причин, за якими ми не маємо права будувати», — наголосив Юрій Василенко.
Джерело: sts.sumy.ua