Як іноземець проводить заняття з тактичної медицини на Сумщині
Рамі Сартаві родом із Кувейта. Понад 20 років він живе у Сумах. Тут здобув 2 вищі освіти, одружився, має трьох дітей. До російського повномасштабного вторгнення був приватним підприємцем. Потім вступив до ДФТГ і створив пункт з надання домедичної допомоги. Як організували медичний практикум у Сумах бачили кореспонденти Суспільного.
На своїх тренінгах Рамі вчить військових та цивільних майстерності з тактичної медицини. Він — сертифікований інструктор і начальник медичної служби ДФТГ №2.
Кожен рух учасники тренінгу повторюють за інструктором. Втім, правильно накласти турнікет з першого разу вдається не всім.
“Зараз робили вправу з накладання турнікета на кінцівку в разі поранення собі або побратиму. Я у Рамі вже третій раз. Щорічно проходимо заняття, тому що рік минає і навички втрачаються, треба їх відновлювати.У нього дуже великий досвід і те, чому він навчає — не книжка, а практика”, — сказав доброволець ДФТГ Юрій Шнітке.
Серед учасників тренінгу командир роти з охорони об’єктів критичної інфраструктури Владислав Магілін. Чоловік пояснює, він та його побратими відвідують тренінг щомісяця і дослухаються до порад інструктора.
Базових навичок, які можуть зберегти життя, Рамі Сартаві навчає від перших місяців повномасштабного вторгнення. Каже, за час повномасштабного вторгнення такі тренінги відвідали майже чотири тисячі цивільних і близько восьми тисяч військовослужбовців.
За словами Рамі Сартаві, тренінги з тактичної медицини безплатні. Під час війни, каже інструктор, ці навички мають опанувати всі.
Підписуйтесь на нас у ТЕЛЕГРАМ
Підписуйтесь на нас в ІНСТАГРАМ