Збитий на переході у Сумах хлопчик перебуває у комі: що відомо
8-річний хлопчик, якого збив на пішохідному переході 56-річний водій автомобіля Mercedes-Benz Sprinter, впав у кому. Аварія сталася 12 квітня у Сумах. Дитина зазнала тяжких травм і перебуває в реанімації. Лікарі намагаються врятувати Богдана.
12 квітня у Сумах, близько 08:00 ранку на пішохідному переході по вулиці Ковпака, збили 8-річного Богдана. Мама Вікторія розповіла свою версію події:
“Ми проживаємо на проспекті Свободи, але він ходить у 22 школу. Дорогу переходив на регульованому пішоході на зелене світло. Водій, порушуючи правила дорожнього руху, поїхав на червоне. Мені зателефонувала моя мама, вона працює у 22 школі, і сказала, що Богданчика збила машина. 13 числа у нас був день народження, нам було 9 років”.
Нині син Вікторії у реанімації. Впродовж 10 днів з дня аварії дитина без свідомості.
![](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/400x1.78/0fbb8ab05c734b88.jpg)
“Попередньо знаходився на апараті ШВЛ, наразі намагаємося дихати без нього, але стан без свідомості. Сподіваємося, молимося, щоб все було добре”, – говорить жінка.
![](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/400x1.78/c1fa2f284b7b6019.jpg)
“Дитина перебуває у нас на лікуванні, стан її тяжкий. На сьогодні не стабільний”, – зазначає Оксана Сташко, медична директорка.
За словами старшої інспекторки відділу комунікації Нацполіції Сумщини Марини Полосіної, слідчі оголосили водію підозру за статтею “Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту”.
![Збитий на переході у Сумах хлопчик перебуває у комі: що відомо Збитий на переході у Сумах хлопчик перебуває у комі: що відомо](https://cdn4.suspilne.media/images/resize/794x1.78/066ae66700239d4b.jpg)
“Також ми затримали його у процесуальному порядку та призначили ряд судових експертиз. Суд обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 242 тисячі гривень. Сплативши яку, на даний час, підозрюваний перебуває на волі. На нього покладені обов’язки із забезпечення явки за викликом. Хлопчик і досі перебуває у тяжкому стані”, – коментує Марина Полосіна.
Вікторія говорить, в лікарню приходила дружина водія, але спілкуватись із нею родина відмовилась.
Санкція статті, яку інкримінують чоловіку, у випадку нанесення тяжких тілесних ушкоджень, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.
Читайте нас також у ТЕЛЕГРАМ
Читайте нас також в ІНСТАГРАМ