На Сумщині хочуть пиляти заражені дерева за спрощеною процедурою

Про це йшлось на апаратній нараді при голові Сумської облдержадміністрації.

Начальник Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Чигринець у своєму виступі повідомив, що у зв’язку із розширенням природо-заповідного фонду, без удосконалення нормативно-правової бази ускладнюється ситуація з проведенням санітарних заходів на заповідній території. «Зокрема, на Сумщині території, пошкоджені верхівковим короїдом, вимагають термінового проведення санітарно-оздоровчих заходів на площі майже 200 га, – зазначив він. – Разом із тим, через довготривалість оформлення документів ми не можемо проводити ці заходи вчасно».

Микола Клочко запропонував розглянути це питання на засіданні колегії облдержадміністрації і прийняти відповідне Звернення до Кабінету Міністрів України. «Давайте звернемось до Уряду, щоб цю нормативну базу змінили. Тому що поки ви збиратимете документи, ще 500 дерев будуть заражені», – зауважив очільник області.

Керівництву Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства доручили розробити план збільшення територій та об’єктів природно-заповідного фонду по державним лісгоспам відповідно до Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року.

Поділитися в соціальних мережах