Охтирчани пропонували переселити “швидку” в спецучилище для дівчат

Після публікації у газеті “Роксолана Максі” матеріалу “Нешвидкий переїзд швидкої” охтирчани запропонували віддати лікарям станції швидкої допомоги приміщення колишньої школи № 7, спецучилища для дівчат, санепідемслужби, «загашника» на Ярославського (будівля колишньої фінустанови).

На засіданні спеціальної  робочої групи мер Охтирки Ігор Алєксєєв разом із головним лікарем  ЦРЛ переконували невідкладників, що приміщення на площі Успенській завелике для їхнього невеликого колективу. А в діючу будівлю станції швидкої допомоги вже вкладено багато часу, сил та грошей самих медиків.

Їхня позиція стосовно переїзду до колишнього пристанища екс-даішників похитнулася. Тож лікарям запропонували альтернативний варіант, який вирішить питання тісноти та буде економнішим.

Аби дещо розгрузити переповнену будівлю швидкої, їм запропонували додаткове приміщення, що раніше слугувало за диспетчерську Охтирській ЦРЛ. Сюди переселять водіїв, організувавши для них кімнату відпочинку. А для зберігання лікарських препаратів в перспективі можливе виділення господарської кімнати у відділенні ортопедії.

p1680198

Джерело: http://roxolana.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах