На Сумщині незаконно використовують земельну ділянку вартістю 35 мільйонів гривень

Конотопською місцевою прокуратурою виявлено порушення закону під час використання земель державної форми власності на території Буринського району Сумської області.

Встановлено, що розпорядженням голови Буринської районної державної адміністрації у 2009 році Державній кримінально-виконавчій службі України (№ 103) з метою залучення засуджених до суспільно корисної праці у постійне користування надано земельні ділянки площею 1 тис. 393 га. У 2012 році між вказаною службою та товариством з обмеженою відповідальність укладено договір про спільну діяльність, а саме вирощування сільськогосподарської продукції на частині земельних ділянок площею 1 тис. 100 га.

Однак зазначений договір укладено з порушенням чинного законодавства, зокрема операція з передачі земельної ділянки як внеску в спільну діяльність неможлива, оскільки земельна ділянка не є власністю ДКВС України, а використовується ним на підставі права постійного користування.

«Відтак прокуратура в інтересах держави звернулась до суду з позовною заявою про визнання договору недійсним та зобов’язання ТОВ звільнити земельні ділянки, вартість яких, між іншим, близько 35 млн грн. На даний час Господарським судом Сумської області позовна заява прийнята до розгляду та відкрито провадження у справі», – повідомив керівник Конотопської місцевої прокуратури Сергій Сегида.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах