Серед заступників мера викрили корупціонерів

Активісти “Стоп корупції” викрили корупціонерів серед заступників та радників міського голови міста Глухів.

За інформацією стопкорівців, радник мера Мішеля Терещенка Руслан Павленко приїхав у Глухів із Києва, очолив та довів до банкрутства завод із виробництва цегли. Досьє на скандальних чиновників активісти поширили серед глухівчан.

“Павленко працює юристом у відділі освіти, при цьому не має профільного диплома. Проте це не заважає йому представляти інтереси міського голови у суді. І самому плюндрувати закон. За нашими даними, Павленко за кермом авто збив людину, отримав і відбував покарання, але не повний термін, а вийшов достроково. При цьому не сплатив компенсацію у 300 тисяч гривень. Свого часу Павленка поставили на чолі цегляного заводу. Підприємство під його керівництвом довели до банкрутства, формально завод існує, та це лише на папері, на ділі на місці виробництва – пустка. Ту саму схему, за нашою інформацією, Павленко провернув із заводом з виробництва автопричепів. Устаткування якого вивезли до РФ.

Ще одна одіозна постать з оточення мера Глухова – його перший зам Вискуб, який раніше очолював прикордонний пост на межі з Росією. За нашими даними, його дружина тримає на кордоні магазин duty free, де продає контрафактний алкоголь”, – наголошують активісти.

Джерело: stopcor.org

Поділитися в соціальних мережах