Психічна лікарня – притулок для однопартійців?

«Психічна лікарня – не біржа праці і не політичний майданчик», – про це під час профільної комісії, яка розглядала ситуацію щодо обласної психіатричної лікарні №2, намагався у своєму виступі довести до головного лікаря цієї лікарні начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Сергій Бутенко.

«На Сумщині наразі функціонує 4 психоневрологічні диспансери, деякі з них свого часу були створені штучно. На їх утримання ми витрачаємо 84 мільйони гривень в рік. Для порівняння на утримання Сумської обласної лікарні, де лікується вся область, припадає 85 мільйонів на рік, – зазначив Сергій Бутенко».

Гроші з державного та обласного бюджету йдуть величезні. А куди? Для прикладу візьмемо Обласну психіатричну лікарню №2. Величезні приміщення, які використовуються нераціонально, до 400 осіб обслуговуючого персоналу та недолугий менеджмент – ось що бачать сьогодні активісти в цьому медичному закладі.

Прикладом останнього стало приховування від обласної влади фактів холодних приміщень протягом кількох… не годин, і не днів, а місяців.

Коли робоча група, створена розпорядженням голови облдержадміністрації, перевіряла цей заклад, то з’ясувала, що у трьох приміщеннях протягом листопада – початку січня температура не відповідала нормі. Хоча головний лікар лікарні повідомила обласне управління про готовність до опалювального сезону ще до його початку.

Під час засідання комісії були емоції. Шквал емоцій! Головна лікарка та ряд депутаток від «Батьківщини» намагалися перетворити засідання комісії на спектакль. Обвинувачення лунали на адресу всіх лікарів області, на обласної влади, губернатора. Окремі депутатки, захищаючи недавню колегу по партії, помічницю нардепа Бухарєва, навіть просили Сергія БУТЕНКА захистити «бідолашну жінку».

Проте коли пішла ділова розмова, депутати були шоковані ! Ні Лілія Неофітна, ні її заступник не могли назвати депутатам навіть опалювальну площу закладу.

 

Поділитися в соціальних мережах