Сквер на перехресті Лушпи і Харківської можуть закінчити наступного року

Зелена зона на перехресті проспекту Лушпи і вулиці Харківської в Сумах поступово починає перетворюватися на повноцінний сквер. Цьогоріч його обладнали хорошим освітленням.

Нагадаємо, що ще на початку листопада на стан цієї території сумчани звернули увагу влади в електронній петиції: «Було б добре облаштувати тут сквер – з пішохідними доріжками, вуличним освітленням, лавками, урнами для сміття. Якби ще за прикладом Тростянця встановити сонячні панелі і безкоштовну підзарядку мобільних телефонів, було б взагалі чудово!» Це звернення досить швидко набрало необхідні 250 голосів сумчан.

Департамент інфраструктури дав на звернення містян таку відповідь:

“Повідомляємо, що в минулому році на замовлення департаменту розроблено проектно-кошторисну документацію на зазначений об’єкт, а в поточному році здійснено монтаж паркового освітлення цього скверу.
З метою закінчення ремонтних робіт в наступному році, департаментом інфраструктури міста направлено до департаменту фінансів, економіки та інвестицій пропозицію щодо внесення на розгляд депутатського корпусу міської ради питання фінансування замощення пішохідних доріжок і встановлення лавок та урн у 2018 році.
При забезпеченні відповідного фінансування, виконання робіт по облаштуванню скверу на перехресті пр. Михайла Лушпи та вул. Харківська, з урахуванням побажань, викладених у Вашій петиції, буде включено до проекту титульного списку на 2018 рік”.

Джерело: http://www.shans.com.ua/

 

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах