Біля «Євробазару» з’явиться сучасна набережна

Приклад успішної співпраці влади і підприємців у цьому році в Сумах – взаємодія з Центральним ринком. Після добудови нового торгового комплексу «Євробазар» вдалося повністю змінити вид вул. Лугової: її розчистили від кіосків і палаток, відремонтували та організували цивілізовану парковку.

У 2017-му робота в цьому напрямку продовжиться, тільки тепер це, за словами першого заступника мера Сум Володимира Войтенка, буде набережна р. Сумки – пішохідна зона і зона відпочинку з лавками і ліхтарями:

«Керівництво підприємства навіть говорить про чистку річки і оформлення берега навпроти «Євробазару». У перспективі в підприємства закінчується договір оренди на землю від старої будівлі (круглого) ринку до Набережної р. Стрілки, і місто веде розмову про те, щоб повернути цій частині тротуари.

Одночасно ведуться переговори і з підприємцями речового ринку на вул. Набережній р. Стрілки, з керівництвом універмагу «Київ», щоб привести до ладу всю цю територію. Місто запланувало розробку детального плану центральної частини Сум, щоб всі роботи в майбутньому проходили в комплексі».

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах