Невідомі пошкодили автівку чиновника мерії

Вночі невідомі понівечили автівку Директора департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міської ради – Юрія Клименка.

“Я виявив, що у мене пошкоджене заднє скло, жодних цінних речей і намагання заволодіти ними не було, я пов’язую це виключно з тим, що нами під час моєї роботи в департаменті забезпечення ресурсних платежів, була виявлена ціла ланка незаконного заволодіння майном комунальної власності територіальною громадою; я пов’язую це з тими особами, які причетні до заволодіння приміщеннями, і власником на даний час є Соколов –  псевдоактивіст”, – заявив Клименко.

У свою чергу Олександр Соколов прокоментував ситуацію так: “Голослівно звинувачувати людину може боягуз, якщо він вважає або підозрює, то нехай бере ручку, папір і пише заяву в поліцію, а не ходить і розповідає по всьому місту, що хтось йому машину побив. Я закони шаную і ніколи в житті навіть на мене кримінальну справу не порушували. Якщо він вважає, що я щось орендую в коммайні, то нехай він принесе і покаже, але я вам з відповідальністю заявляю, що ніякого приміщення в коммайні не орендую”.

У поліції з приводу розбитого скла автівки чиновника наразі проводять перевірку, заяву від власника пошкодженого автомобіля зареєстрували, повідомила речниця Управління Нацполіції в Сумській Області Ельвіра Біганова.

До слова: це друга автівка Юрія Клименка, яку понівечили. У березні 2015 року його попередню машину підпалили. На той час чоловік працював приватним адвокатом. Зараз справа знаходиться на розгляді у Зарічному районному суді м. Суми.

Поділитися в соціальних мережах