Роменчанка віднесла до поліції свій спадок

До працівників Роменського відділу поліції звернулася 62-річна місцева жителька та повідомила, що в неї вдома зберігаються патрони та порох, які залишилися після смерті її чоловіка, і які жінка бажала б добровільно передати поліції. Правоохоронці, прибувши за вказаною адресою, прийняли від свідомої громадянки 27 набоїв калібру 16 мм, та близько двох кілограмів пороху.

З 1 по 31 жовтня в Україні триває місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів та вибухівки. Правоохоронці радять громадянам, які мають у володінні незаконну вогнепальну зброю та боєприпаси до неї, не вступати в конфлікт з законом та здати такі предмети органам поліції.

Нагадуємо, що згідно з ч.3 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами», особа, яка добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, звільняється від кримінальної відповідальності. Громадянам, які бажають добровільно видати поліції незаконну зброю чи боєприпаси, що у них зберігаються, радимо звертатися до найближчих відділів поліції.

Поділитися в соціальних мережах