Сумчанка проміняла 8 тисяч гривень на туалетний папір і мило

До працівників поліції звернувся 84-річний сумчанин. Він розповів, що його дружину ошукали незнайомі чоловік та жінка. За словами заявника, бабуся намагалась їм допомогти, а натомість лишилась восьми тисяч гривень.

Працівникам поліції потерпіла розповіла, що аферисти діяли за здалегідь підготовленим планом: зупинили її просто серед вулиці, спитали напрямок руху до однієї з місцевих лікарень, почали розмову, а потім скористались її довірливістю.

Зловмисники розповідали, що не місцеві, гроші у них тільки в іноземній валюті, а потім запропонували жінці взяти їх долари в обмін на її гривні. В якості гарантії незнайомці запропонували залишити свою барсетку з грошима, взявши вісім тисяч гривень у жінки. І тільки коли син заявника прийшов навідати рідних та почув цю історію, відкрив сумку аферистів, де знаходився туалетний папір і мило.

Нині в поліції проводять всі необхідні пошукові заходи, аби встановити підозрюваних в рамках відкритого кримінального провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». А правоохоронці й надалі застерігають громадян, бути менш довірливими під час спілкування з незнайомцями, не впускати їх до своїх осель та не віддавати нікому своїх грошей.

Поділитися в соціальних мережах