Сумському АТОвцю зібрали на аукціоні 35 тисяч

Двічі перенесений благодійний аукціон, запланований спочатку на 16 вересня, все-таки відбувся. І не просто відбувся, а став надзвичайно успішним.

Збирали кошти на операцію бійцеві АТО, колишньому солдату 92-ї ОМБ Євгену Журавлю. Художники, фотографи, майстри декоративно-прикладного мистецтва і творці-любителі (у тому числі найменші) надали для цього заходу майже 70 робіт, попередньо оцінених на суми від 150 до 39 тис. грн, пише shans.com.ua.

Бажаючі підтримати Євгена повністю заповнили зал муніципальної галереї. Серед них – і представники обласної та міської влади, і однополчани бійця, і звичайні сумчани, які вирішили, що можуть допомогти. Найдорожчий лот пішов за 3300 грн, а найдешевшу роботу оцінили в 250 гривень.

За попередніми даними, вдалося зібрати понад 35 тис. гривень. Решту необхідних грошей пообіцяли додати наші люди в Америці, так що найближчим часом на Євгена чекає поїздка у Київ – за новою п’ятою (необхідна операція по заміні кістки стопи).

А ось одну картину волонтери, які брали участь в організації аукціону, вирішили придбати вскладчину і подарувати «винуватцеві свята». Дуже символічно, що вони вибрали світлу і оптимістичну картину Івана Гапоченко – «Ранок».

Поділитися в соціальних мережах