У мерії відповіли, чому ввечері зникають деякі маршрутки

Отримала відповідь міської влади електронна петиція “Куди зникають увечері маршрутні таксі”, автор якої Ірина Бойченко цікавилась, чому після 19 години приватні маршрутні таксі №15 і 52 никають з маршрутів.

“За результатами розгляду електронної петиції «Куди зникають увечері маршрутні таксі» повідомляємо наступне відповідно до переліку порушених питань.
Так, обов’язкова робота транспортних засобів на відповідному маршруті з 6.00 до 22.00 закріплена умовами Договору про організацію перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування м. Суми.
Слід зазначити, що міська влада, як Організатор перевезень та контролююча ланка, реагує на будь-які зауваження щодо недоліків роботи міського транспорту; опрацьовує питання спільно з перевізниками; проводить перевірки дотримання перевізниками договорів на перевезення; організовує наради з перевізниками міста для спільного вирішення питань пасажирських перевезень; проводить особисті зустрічі з перевізниками, в тому числі за участю заявників – мешканців міста, для усунення недоліків в роботі міського транспорту. Також контроль роботи міського транспорту здійснюється за допомогою системи GPS моніторингу міського транспорту в режимі он-лайн.
Щодо зазначених в електронній петиції фактів повідомляємо, що з перевізника міських автобусних маршрутів № 15 та 52 ТОВ «Сумипастранс» взято письмове пояснення. Зокрема, за результатами перевірки відповідних фактів було з’ясовано, що основними причинами неналежної роботи автобусів на маршрутах №15 та №52 є: нестача водіїв автобусів (на сьогоднішній день понад 30 водіїв по підприємству) та технічні поломки рухомого складу. З метою забезпечення роботи на вказаних маршрутах згідно із договірними умовами, адміністрацією підприємства вжито наступних заходів:
– налагоджена співпраця з центром зайнятості щодо наявних вакансій водіїв категорії «D»;
– здійснюється подання оголошень у міські та районні газети в пошуках водіїв категорії «D»;
– проведено інструктажі з водіями підприємства стосовно безумовного дотримання графіків руху та умов договору.
Також повідомляємо, що з боку адміністрації підприємства питання регулярності руху контролюватиметься особисто. У свою чергу, відділом транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг забезпечуватиметься контроль за виконанням покладених на перевізника договірних зобов’язань”, – йдеться у відповіді мерії на звернення сумчанки.

Поділитися в соціальних мережах