На автодорозі Сумщини з’явився майданчик для здійснення вагового контролю

На автомобільній дорозі Т-1915 у смт Ямпіль завершені роботи з облаштування майданчика для здійснення вагового контролю.

Питання щодо необхідності облаштування майданчиків для здійснення вагового контролю та встановлення вагових комплексів неодноразово розглядалося на апаратних нарадах та засіданнях колегії облдержадміністрації.

За словами голови ОДА Миколи Клочка, великої шкоди дорожньому покриттю завдають пересування великогабаритних вантажних автомобілів та перевищення ними дозволеної норми вагового контролю. Тож залишається дуже гострим питання щодо здійснення системного вагового контролю на автодорогах загального користування області.

Ще 13 травня цього року губернатор підписав доручення «Про вжиття заходів з метою підготовки до здійснення системного вагового контролю на автомобільних дорогах загального користування Сумської області». Особливої гостроти питання набуло з початком жнив і залишиться не менш актуальним до глибокої осені, адже на часі збір зернобобових, кукурудзи, а згодом й буряків.

Поділитися в соціальних мережах