Під Сумами реконструюють сміттєвий полігон

Питання про перевантаженість полігону для твердих побутових відходів, який знаходиться в селі Великий Бобрик Краснопільського району, вже не раз обговорювалося в стінах Сумської мерії.

Загальна площа земельної ділянки – 10 га, під складування передбачено 5,74 га. Згідно з робочим проектом термін експлуатації полігону (I пусковий комплекс) становить вісім років – з 27 серпня 2007 по 27 серпня 2015 року. В останній раз роботи по оптимізації проводили тут в 2015 році. Тоді зробили вагову, відремонтували якусь техніку. У травні минулого року один із депутатів Сумської міськради повідомив про те, що в зв’язку з перевантаженістю полігону Суми знаходяться на межі екологічної катастрофи. Але тоді так і не вдалося знайти того, хто буде нести відповідальність за колапс, що може виникнути з вивезенням ТПВ, пише 0542.ua.

Майже через три роки міські чиновники знову задумалися про оптимізацію полігону для сміття. Між департаментом інфраструктури та ТОВ «Будортранс» був підписаний договір на проведення робіт із реконструкції полігону. На виконання завдання, судячи з інформації в тендерній документації, передбачено вкрай малий строк – до 15 грудня роботи повинні бути повністю завершені. Вартість питання становить 984685 грн. Втім, наскільки вистачить ресурсу полігону після проведення всіх заходів, фахівці поки замовчують.

Поділитися в соціальних мережах