Жителів Сумщини шокували нові платіжки за газ

Отримані платіжки за спожитий у листопаді газ шокували жителів Сумщини. Зокрема на Кролевеччині вказані цифри викликали невдоволення та нерозуміння, адже суми до сплати там значаться в рази більші, ніж були в попередньому місяці.

Не всі одразу зрозуміли, що не так з платіжками, – запроваджено рекомендовану плату за наступний місяць.

Рекомендований платіж – це ще одна – восьма графа у квитанції. Тобто, до вартості вже спожитого у листопаді газу додали прогнозовану вартість енергоносія, який ви можете використати у грудні.

Поруч з сумою помістили повідомлення про необхідність здійснити оплату протягом 5 днів після отримання рахунку.

«Це що, дають у грудні дві пенсії, щоб ми її за передплату за газ одразу й віддали? Як я можу знати, скільки газу спалю за грудень, що вони мені рекомендують? Кожну копієчку прораховую, адже на пенсію не пошикуєш, а тут ще й такий «подарунок» до свят. За світло передплату не сплачую, тож і за газ не буду. Пенсію ж наперед не платять», – бідкається Варвара Григорівна.

platezhka_gaz

Джерело: https://05453.com.ua/

Нагадаємо, у Сумигаз Збуті днями пояснили нововведення тим, що рекомендований платіж допоможе споживачам уникнути нарахування пені та штрафів. Детальніше читайте тут.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

 

Поділитися в соціальних мережах