«Облив бензином і дав підкурити»: Чоловіка, який ледь не спалив свою співмешканку, взяли під домашній арешт
8 серпня цього року підозрюваний разом із співмешканкою розпивали спиртні напої. Між ними на побутовому підґрунті виникла сварка, в ході якої чоловік почав бити жінку по обличчю. А згодом – покинув будинок.
Увечері цього ж дня, коли підозрюваний повернувся до помешкання, то виявив що вхідні двері до будинку зачинені з середини на замок. На його прохання відчинити двері, жінка не реагувала та відмовлялась їх відчиняти. Роздратований підозрюваний пішов до сараю, де взяв і нею прорубав в дверях отвір, через який просунув руку і відчинив двері. Зайшовши до будинку, чоловік продовжив словесну сварку з жінкою. Далі підозрюваний вийшов з будинку до сараю, взяв каністру з бензином і умисно вилив вміст вказаної каністри на верхній одяг жінки.
В подальшому, як пояснює підозрюваний, він взяв до рук запальничку, щоб підпалити цигарку співмешканці. І підніс вогонь запальнички до обличчя потерпілої, у результаті чого одяг останньої спалахнув.
У результаті таких дій, потерпілій нанесено тілесні ушкодження у вигляді: термічного опіку полум’ям голови, шиї, тулуба, верхніх та нижніх кінцівок до 75% – 80% поверхні тіла.
Таким чином, чоловік підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 128 КК України – необережне тяжке тілесне ушкодження за вчинення якого законом передбачене покарання у вигляді позбавленням волі на строк до 2-х років.
Так ухвалою слідчого судді задоволено клопотання слідчого щодо застосування до підозрюваного запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту строком на 60 днів із застосуванням електронного засобу контролю з покладанням обов’язків: прибувати за першою вимогою до слідчого Роменського РВП ГУНП в Сумській області, прокурора або суду; заборонено підозрюваному залишати житло за місцем свого проживання без дозволу слідчого, прокурора або суду; 3) заборонено спілкуватися із потерпілою по кримінальному провадженні; 4) необхідністю носити електронний засіб контролю.
Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Сумського апеляційного суду протягом п’яти днів з дня її оголошення.
Клопотання розглядав слідчий суддя Шульга В.О. В Єдиному державному реєстрі судових рішень справа №585/2328/21.