Сумські патрульні разом із небайдужими громадянами врятували оленятко та знайшли йому прихисток
На Ямпільщині для лісових звірів посадили 1 гектар кукурудзи
400-літній роменський дуб отримав статус пам’ятки природиФОТОВІДЕО
У Конотопі поліцейські викрили чоловіка у скоєнні грабежу
У рамках акції “До світлого дня – світлі вчинки” для онкохворих дітей Сумщини зібрано понад 1 млн грн
В сумской ЦГБ будут делать литотрипсию камней мочевой системы
На ремонт пр. Лушпи претендують два підприємства
Жителів Сумщини застерігають про агрохімічну обробку полів
8-річну дівчинку із Сумщини прооперували після невдалого катання на гойдалці
Влада Глухова на Радоницю перекрила центральний шлях до кладовища
В Глухове выбрали руководителей водоканала и ЖКЦ
Суд наклав арешт на готель “Ювілейний”
Стали відомі подробиці ДТП на Привокзальній у СумахВІДЕО
У Сумському педуніверситеті відреагували на приголомшливий успіх магістра Зінченка
У Сумах змагаються депутати
На Сумщині коронавірус виявили ще в 11 педпрацівників
У театрі ім. Щепкіна презентують нову виставу за мотивами повісті Гоголя “Вій”
Глухівський студент створив 3D-модель Троїцького собору, що був зруйнований у 1962 роціВІДЕО
Конкурс «Міс СумДУ-2021» покажуть онлайнВІДЕО
У Сумах відкрилася виставка весільних віночків минулого століття
Військові сумської 27-ї артбригади взяли участь у благодійній акції здачі крові
Сумська тенісистка виграла турнір в Хмельницькому
У Глухові шахрай вигадав історію про кібератаку і зняв із чужої картки 20 тисяч гривень
У Шостці триває ремонт на стадіоні “Свема”
Учні Сумщини серед найкращих знавців творчості Тараса Шевченка
За минулу добу на Сумщині поліцейські виявили три наркозлочини
Обвинувачений у справі за фактом вибуху в нічному клубі «Луна» залишатиметься під вартою
За добу на Сумщині знайшли чотири боєприпаси
На Сумщині розшукують шахрайку, яка видурила у пенсіонера 9 000 гривень
На Сумщині відбудеться відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту

Петиція працівників Сумського НВО за добу зібрала необхідну кількість голосів

Учора, 23 лютого, В’ячеслав Петренко створив петицію «За термінове повернення заборгованості своєчасно не виплачених зарплат зароблених працівниками, на ПАТ “Сумське НВО” а нині фірми прокладки СМНВО-Інжиніринг». Того ж дня вона набрала необхідну кількість голосів і тепер має бути розглянута до 9 березня.

«Мова йде про порушення права на працю громодян України, стосовно нас, як колишніх працівників Акціонерного товариства”СУМСЬКЕ МАШИНОБУДІВНЕ НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ” Всіх нас не задовільняє бездіяльність органів юстиції та правоохоронних органів. Нас, громадян України, свого часу, було прийнято на роботу до Сумського машинобудівного науково-виробничого об’єднання імені М.В. Фрунзе (наразі має назву Акціонерне товариство «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання») (далі АТ СМНВО), а тепер СМНВО-Інжиніринг, адреса розташування м. Суми, вул. Горького, 58. Код: 05747991.
На сьогодні це підприємство з найбільшим боргом по зарплаті в Україні!!!

На підприємстві почали виникати проблеми з виплатами заробітної плати, робітники не отримували заробленні законно свої кошти які були зароблені тяжкою працею! Багато робітників були вимушені звільнитися з підприємства за власним бажанням за ч. 3 статті 38 КЗпП України. При звільненні, ми(колишні працівники) не отримали розрахункових коштів, що є грубим порушенням з боку роботодавця статті 116 КЗпП України. У зв’язку з цим, ми звернулися до Ковпаківського районного суду м. Суми з позовними заявами. Наші позови суд задовольнив Іменем України, та забов’язав відповідача АТ “СМНВО”(зараз СМНВО-Інженірінг”) виконати рішення суду. Ми всі звернулися з виконавчими листами до Відділу примусового виконання рішень УЗПВР у Сумській області Північно-Східне МРУ МЮ (м. Суми). Але за 2 роки ми не отримали жодної копійки,рішення суду не виконуються! Закони продовжуть порушуватися! На даний час питання виплати коштів не вирішене, а умисне невиконання судового рішення яке набрало законної сили та/або перешкоджання його виконанню посадовими особами Управління забезпечення примусового виконання рішень у Сумській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) продовжуть мати своє місце. Посадовими особами органу примусового виконання судових рішень (наразі це Управління забезпечення примусового виконання рішень у Сумській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції м.Суми), умисно не вживаються всі, передбачені Законом України «Про виконавче провадження», заходи, внаслідок чого належні нам грошові кошти ми до цього часу не отримали.

Власник АТ СМНВО формально перевів працівників на інше своє ж підприємство – АТ «СМНВО-Інжиніринг» (клон АТ СМНВО) (адреса: м. Суми, вул. Ільїнська, 13. Код: 00205618. Власник – громадянин РФ Лук’яненко Володимир Володимирович), через яке тепер проходять усі грошові розрахунки, але у виробництві використовується матеріально-технічна база (потужності) АТ СМНВО- все обладнання(станки,зварювальні апарати,вся технічна база раніше арештована виконавцями та інше). У зв’язку з тим, що всі відомі нам законні методи впливу на боржника вичерпані, просимо Вас як “орган місцевої влади” втрутитися в ситуацію, для припинення зі сторони власника АТ СМНВО-Інженірінг шахрайства та беззаконня. Просимо Вас звернути увагу на бездіяльність Відділу примусового виконання рішень УЗПВР у Сумській області Північно-Східне МРУ МЮ (м. Суми), та на бездіяльність правоохоронних органів в особі ГУ Національної поліції в Сумській області та бездіяльність Прокуратури Сумської області.
З 2017 року ГУ Національної поліції в Сумській області «розслідує» справу за фактом вчинення злочинів невиплати заробітної плати та невиконання судових рішень, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12017200000000216 від 27.11.2017, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 175, ч. 1 ст. 172, ч. 2 ст. 382, ч. 1 ст. 364 КК України. Результат даних розслідувань повністю відсутній – нікому не повідомлено з порушників законодавства України підозру, ніхто так і не несе відповідальність за скоєне!
Ми зверталисяся неодноразово до ДПС України у Сумській обл., Управління Держпраці України в м.Суми, Пенсійного фонду України у Сумській обл.,а також у вище зазначені- до Прокуратури та Сумський ВП ГУНП, про невиплату нам заборгованості по заробітній платі та повного розрахунку при звільненні з АТ «Сумське НВО» та несплату за нас внесків до Пенсійного фонду та фонду Соціального страхування (не сплачено роботодавцем ЄСВ в Бюджет України з серпня 2019р. по лютий 2020р.).
У вищезазначені органи влади ми зверталися згідно чинного законодавства України, звертали увагу на те що посадові особи АТ «Сумське НВО», які зловживаючи своїм посадовим становищем, систематично не виплачують нам заробітну плату, не сплачують внески до Пенсійного фонду та фонду Соціального страхування, що не тількі протизаконно а також загрозою, що сприяє недоотриманню в бюджет міста та країни, також систематично не виконують судові рішення, що набрали законної сили. Ніхто не хоче займатися правопорушеннями з боку Акціонерного товариства «Сумське науково-виробниче об’єднання – Інжинірінг».
Закони України однакові для всіх!!! Але чомусь службових осіб АТ «Сумське НВО» ці закони не торкаються, до того ж органи влади м.Суми не звертають увагу на порушення прав людини та чинного законодавства України.
Створюється враженння можливого «кришування» Акціонерного товариства «Сумське науково-виробниче об’єднання- Інжинірінг» правоохоронними органами та органами влади в м.Суми. Бездіяльність прокуратури та правоохороних органів вказує на те, що в м.Суми не діють закони України для АТ «Сумське НВО». Навпаки, на порушення законів цім підприємством по відношенню до колишніх працівників всі вищезазначені органи, а також правозахисні, «затуляють очі» не зважаючи на діюче законодавство України та Конституцію.
Тому Ми колишні працівники вищезазначенного підприємства вимагаємо у Вас як у міської Влади зупинити коррупційні схеми вищезазначених органів, відновити справедлівість у нашому місті Суми. Вимагаємо в разі некомпетентності з вашого боку передати інформацію про злочини до ДБР України. Допоможіть нам повернути зароблені чесною працею, та присуджені Іменем України кошти.
Закони України однакові для всіх!» – ідеться у тексті петиції.

Поділитися в соціальних мережах
Два журналісти загинули в ДТП на Полтавщині
“Все происходящее – это катастрофа, такого еще не было”. К чему ведет нарастающий арабо-израильский конфликт
Фальсификация программы полетов и экономия на топливе. ГБР назвало причины крушения Ан-26 под Харьковом
В поезде Киев-Трускавец пассажир разбил окно и стол, оставив после себя погромФОТО
Гордон готовий “із задоволенням” судитися з Порошенком і пообіцяв “захоплююче видовище”
Более четверти нардепов Рады получают надбавки за научную степень или звание. Инфографика
На следующей неделе ожидается всплеск коронавируса в Украине – НАН
Турция отменяет обязательные ПЦР-тесты для украинцев уже с этой субботы
В Украине за год пандемии выросло число миллионеров
Более 80% поддельных денег в Украине составляют 100-долларовые купюры
В Киеве хозяин собаки без намордника порезал ножом пару, сделавшую ему замечание
В подземном переходе киевского метро женщина родила ребенка
Зеленский подписал закон о льготном растаможивании авто с европейскими номерами
В Днепре пациент с коронавирусом сбежал из больницы, выбив окно тумбочкой
Медведчука хотят взять под стражу с залогом в 300 миллионов. Суд начнется в ближайшие часы
Израиль готовится к первой за 7 лет наземной операции в секторе Газа
Covid-19 снова атакует: За сутки почти 7 000 новых зараженных
В Украине пока не будут вакцинировать всех желающих, записавшихся на прививку через “Дию”
Вчора
Уряд створив Бюро економічної безпеки
МОЗ оновило карантинні зони: майже вся Україна “жовта”
Резня в Харькове. Студент признался, что убил преподавателя после того, как застал его со своей девушкой
Закарпатские пчеловоды будут судиться с “Укрпочтой” из-за гибели 8 млн пчелФОТО
Япония, Франция и США впервые вместе проводят морские учения, чтобы противостоять Китаю
Украинцы в приложении “Дий вдома” вместо себя фотографируют свои части тела, технику и животных
Юлия Мендель продолжает оставаться пресс-секретарем Зеленского. Замену ей ещё не нашли
На дрожжах, “как Moderna” и американская: В Украине разрабатывают три вакцины от коронавируса
В Польше авто с украинцами попало в аварию. Погиб ребенок
Половина из десяти самых крупных госкомпаний Украины оказались убыточными
В Индии зафиксирован новый рекорд смертности из-за Covid-19
Бойня в Казани. Как убивали детей в школе №175. Реконструкция