У Шостці відкрилась виставка учнів дитячої школи мистецтв “За мить до мрії”
У Шосткинському краєзнавчому музеї експонується виставка «За мить до мрії», на якій 35 учнів з трьох класів під керівництвом Алевтини Філон демонструють свої таланти у різноманітних техніках: від витонченого батіку до оригінальної флоромозаїки та фактурного нетканого гобелену.
2 січня виставкова зала краєзнавчого музею наповнилась сонячним світлом і яскравим світом дитячої творчості. Викладачка Алевтина Філон щиро зраділа можливості знову зустрітися з дітьми наживо після того, як перший семестр через безпекові заходи вони займалися дистанційно.
Учні працювали у трьох різних техніках, кожна з яких створює відчуття дива і вражає своєю оригінальністю. Цьогорічні випускники створили роботи у стилі батік.
Ці твори легкі і витончені. Видно, що діти дуже відповідально поставились до їх виконання, адже ці твори не просто красиві, вони пронизані емоціями та почуттями, які діти вклали у свою роботу, створюючи справжні шедеври.
Дуже вражали картини у техніці флоромозаїка, де діти використовували природні матеріали і свою фантазію. Звичайні дари природи, завдяки дитячій уяві, оживали на полотні, перетворюючись на казкових птахів, фантастичні квіти та дивовижні пейзажі. Кожна робота – це окрема історія, розказана мовою природи та дитячої уяви.
Картини, виконані в техніці нетканого гобелену, вражають своєю теплотою та м’якістю, адже створюються шляхом нашарування та закріплення волокон без традиційного ткання. Цей метод дозволяє досягти унікальних текстурних ефектів та створювати яскраві, оригінальні композиції, що нагадують живопис, виконаний нитками.
Окрім картин, діти представили скульптури, частина з яких створена за мотивами Марії Примаченко в техніці пап’є-маше. Діти створили цілий світ фантастичних тварин. В дитячих скульптурах відчувається щирість, безпосередність та глибокий зв’язок з народною культурою. Проте, кожна робота є унікальною, відображаючи індивідуальне бачення світу юних скульпторів.
Викладачка подякувала дітям, батькам за їхню наполегливу працю. Кожен учасник виставки отримав грамоту та новорічний подарунок. До привітань приєднався і директор ДШМ Юрій Лоза зауважив, що учні Алевтини Миколаївни не вперше на рубежі календарних років проводять виставку і побажав, щоб це стало доброю традицією. Схвальні відгуки почули діти і від завідуючої художнім відділенням ДШМ Ольги Сергієнко та викладачки Лариси Логвин.
Кожна робота – це маленький шедевр, що відображає творчий пошук та індивідуальність юних митців.
Підписуйтесь на нас у ТЕЛЕГРАМ
Підписуйтесь на нас в ІНСТАГРАМ