Автівка з кримськими номерами викликала ажіотаж на автостанції

На минулому тижні неподалік глухівської автостанції хтось залишив легковик з російськими номерами. Ніякої дивини воно, власне, не являло – попри всі зовнішньополітичні незгоди з північним сусідом, мешканці населених пунктів. розташованих по той бік кордону, навідують Глухів регулярно. У нашому випадку увагу пильних громадян привернуло цифрове позначення регіону на номерному знаку машини – «82». Ним позначають транспортні засоби з анексованого Криму та «92» – належить до анексованого Севастополя.

Котрим, як відомо, в’їжджати на територію України – зась. Про підозрілу машину швидко сповістили до поліції та СБУ, а її ж господар ніби розчинився. Потім легковик взагалі щез, і це спонукало нас звернутися за роз’ясненнями до правоохоронців. Т. в. о. начальника глухівського відділу поліції Сергій Буханістий повідомив: ситуація з «кримськими» номерами – ні що інше, ніж елементарне непорозуміння: машина ніяка не кримська, з Козиного, її власник отримав номери недавно від місцевої реєстраційної служби.

Отже, виникає питання: чому «кримські» номери передали саме на Курщину – прикордонний з Україною регіон, тим самим наражаючи її мешканців на всілякі незручності під час перебування в нашій державі. Росія велика, і невже десь на Уралі або в Сибіру немає проблем з номерними знаками? А може комусь закортіло додати ще трохи розбрату у вже й так непрості відносини між нашими народами? Тепер ще й на автомобільно-побутовому рівні.

Андрій Коваленко, http://kourier.in.ua/

Поділитися в соціальних мережах