Житель Сумщини їздив у потягах з чужим посвідченням

На залізничній станції «Івот» в смт Ямпіль працівники поліції виявили підозрілого чоловіка та попросили його пред’явити документи, що засвідчили б його особу.

Громадянин надав пенсійне посвідчення інваліда другої групи. Правоохоронці, вивчаючи документ, помітили на ньому ознаки підробки – грубо наклеєну фотографію, тож попросили чоловіка пояснити, звідки у нього взялося чуже посвідчення особи. Як з’ясувалося, документ 47-річний житель одного із сіл району випадково знайшов та вирішив використовувати для безоплатного проїзду в потягах. З цією метою громадянин підробив посвідчення, вклеївши у нього свою фотокартку, і почав використовувати, пред’являючи його кондукторам у поїздах, аж поки не був викритий.

Поліція відкрила кримінальні провадження за ч. 1 ст. 357 «Привласнення документів» та ч. 4 ст. 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів» Кримінального кодексу України. Зловмиснику за привласнення і використання підробленого документу може загрожувати штраф або обмеження волі на строк до двох років.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах