У Сумах вигадали новий фестиваль

На погоджувальному комітеті в Сумській міськраді агентством промоції Суми був представлений проект «Ніч міста». Його метою є створення позитивного іміджу Сум, а також привернення уваги жителів та гостей обласного центру до історичних та архітектурних об’єктів, які часто залишаються без уваги. Це можна втілити у життя за допомогою підсвічування, флуоресцентних фарб тощо.

«Ніч міста» – це фестиваль, де за допомогою мистецтва можна привернути увагу до кількох (2-4) занедбаних вуличкок в історичній частині міста, розповісти їхню історію або придумати легенди. Завдяки проекту в кожного з’явиться можливість по-новому поглянути на архітектурні об’єкти міста. Крім того, це презентація художників із Сум, України, Польщі через власні арт-проекти», – пояснює керівник агентства промоції «Суми» Людмила Фесенко.

Загальний бюджет фестивалю становить 154,5 тис. грн. Уже є 37,5 тис. грн, ще 117 тис. грн збираються попросити у сумських депутатів на черговій сесії, яка відбудеться 21 червня. Якщо депкорпус підтримає проект, то на День міста сумчани зможуть відвідати ще один незвичайний фестиваль.

dled

zhol

lrpaa

ooo

oooo

Джерело: 0542.ua

Поділитися в соціальних мережах