Юрій Чмирь привітав Кадетський корпус з 10-річчям

Вітаю всіх жителів Сумщини зі славетною датою — 10-річчям створення Кадетського корпусу ім. І. Г. Харитоненка!

Суми мають чудовий навчальний заклад, яким пишається не тільки вся область, але й вся Україна.

Кадетський корпус ім. І. Г. Харитоненка виховав більше тисячі юних захисників. З них 800 сьогодні носять погони або вчаться у військових училищах, близько 200 із честю виконали бойові завдання у зоні проведення АТО.

Без перебільшення скажу, що Кадетський корпус став візитівкою Сумщини, її духовною та архітектурною прикрасою.

Приємно визнавати, що ми не помилилися, коли разом з однодумцями вкладали сили й душу у відродження Кадетського руху на Сумщині, разом з його історією і традиціями. Сьогодні до закладу їдуть сотні хлопців з різних регіонів України, які прагнуть приєднатися до згуртованої сім’ї сумських кадетів. Тут створені найкращі умови для навчання, відпочинку та самопідготовки молоді.

Радію тому, що наші хлопці демонструють найкращу військово-фізичну підготовку в Україні, перемагаючи на змаганнях різного рівня. Це справжні чоловіки і опора нашої держави. І саме такої молоді сьогодні потребує Україна!

Вірю, що в майбутньому гордість сумчан, Кадетський корпус, вийде на нові етапи розвитку і традиції військово-патріотичного виховання країни будуть примножуватися, адже захисниками не народжуються — захисників виховують.

Тож зі святом вас, дорогі кадети, ви – перші та найкращі в Україні!

З повагою Юрій Чмирь,
Голова Сумської обласної організації партії «Відродження»

Поділитися в соціальних мережах