Мер Конотопа звинуватив начальника поліції у підтримці офіцера-сепаратиста

Міський голова Артем Семеніхін записав відеозвернення, у якому провів паралелі між вбивством правозахисниці Ірини Ноздровської і бездіяльністю обласного керівництва поліції.

Зокрема, мер Конотопа заявив, що особисто начальник Головного управління Нацполіції у Сумській області Микола Лушпієнко несе відповідальність за те, що у рядах конотопської поліції і досі працює офіцер-сепаратист на прізвище Усик.

Сепаратистські заклики на сторінках полісмена у соцмережах виявили і зафіксували конотопські студенти-активісти, але, за словами мера, керівництво поліції не відреагувало на це.

На час внутрішнього розслідування поліцейського тимчасово перевели у інший відділок, до Путивля, але нещодавно він повернувся назад і, як стверджує очільник Конотопа, почав переслідувати справжніх патріотів міста.

Джерело: https://www.05447.com.ua/

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах