Мер Сум поскандалив із директором КП “Шляхрембуд”

Сьогодні, 19 лютого, на апаратній нараді в мерії виникла перепалка між мером Сум Олександром Лисенком та директором КП «Шляхрембуд» Олександром Вегерою.

– Основне питання по ремонту доріг – це фінансування, – взяв слово головний дорожник міста. – Фінансування часткове, я вважаю, що це тільки для ямкового ремонту, а не для ремонт доріг. Але і це навіть не питання. Питання в тому, що нам не реєструють договори. Ті, які по тендерам.

– Це ситуація, яку не потрібно обговорювати саме зараз, – перебив його мер Сум.

– А чому?

– Тому що це питання потрібно вирішувати в такому складі: казначейство, ви, я, фінансисти. І будемо вирішувати. А ви ставите такі питання. Потрібно було вихідні у мене в кабінеті сидіти.

– Те, що ми будемо в кабінеті сидіти … – почав було Вегера.

– А що ви вирішили, щоб було все нормально? – знову перебив його мер. – Що ви вирішили? Як ви вирішили питання?

– Я єдине, що пропоную …

– Ви посварилися з Коноплею (начальник управління державної казначейської служби України у м Суми Ігор Конопля – Ред.), Більше ви нічого не вирішили, – Не вгамовувався мер.

– Я не посварився, я, до речі, з ним обговорив все, що можна.

– Олександре Олексійовичу, ми вирішуємо питання, а не скандалимо ось тут, на апаратній нараді, розумієте. І ми питання це вже вирішили, яким чином воно буде. А ви мені завдання ставите, сідайте.

Олександр Вегера хмикнув і сів, а мер продовжив (не) скандалити:

– Не треба мені завдання ставити і говорити: ось у нас не виходить. Так це ваша проблема, не моя, що не виходить. Потрібно прийти і сказати: Олександр Миколайович, питання вирішене. 20 мільйонів фінансування це мало. Ми вам 20 мільйонів виділяємо на березневій сесії, але це також мало, тому що у нас є договори, які потрібно зареєструвати, а поточний ремонт у нас на більшу суму. Але зареєструвати зараз ми не можемо. Значить, будемо чекати до березня.

– Олександре Миколайовичу, я все-таки хочу сказати: я не сварився з Коноплею, я з ним плідно працював над цим питанням, – знову встав Олександр Вегера.

– Як працював, якщо нічого не вирішили? – знову вибухнув мер.

– Тому що це, в принципі, не наважується на моєму рівні, на його рівні і навіть на рівні області. Це вирішується на рівні України. Тому що дали команду звідти, хоча вона дійсно протизаконна.

– Якщо ви так вважаєте, у вас же є юристи на підприємстві, значить, ви повинні були чітко прийти з листом з пропозиціями, до кого нам слід звернутися.

– Я зі свого боку як керівник підприємства можу доповісти, що я можу і буду робити.

– Давайте письмово доповідайте!

Поділитися в соціальних мережах