Мера Конотопа підозрюють у службовій недбалості

У мережі оприлюднили копію повідомлення про початок досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем міським головою Конотопа Артемом Семеніхіним.

Попередня кваліфікація кримінального правопорушення: ч.2 ст. 367 ККУ – “Службова недбалість”.

За неофіційною інформацією, причиною відкриття кримінального провадження стало звернення громадської організації “Сумське слобідське об’єднання” щодо незаконних дій та бездіяльності мера у сфері теплопостачання міста, які призвели до нанесення державі збитків в особливо великих розмірах.

“За попередньою оцінкою сума збитків, нанесених державі становить понад 80 мільйонів гривень. Точна сума буде визначена відповідною експертною установою в ході проведення дослідження у ході досудового розслідування.

Таким чином, замість того, щоб вирішувати проблему з теплопостачанням у місті в порядку та у спосіб, визначений Законом (що і стало підставою для початку розслідування кримінальної справи) бравий свободівець Артем Семеніхін тільки й спромігся, що влаштувати піший похід до Президента та урочисті зриви сесій Міської та Обласної рад, не пропустив жодної можливості звинуватити всіх і вся у своїй недбалості та некомпетентності своєї команди, завів місто у політичну та соціально-економічну кризу”, – пише Max Karlovich у Фейсбуці.

27858414_1593296110789787_7960502438491484755_n-jpg-pagespeed-ce-mnobyxm-gs-1

Джерело: http://konotop.in.ua/

Поділитися в соціальних мережах