Мешканці будинку збунтувались проти грального закладу

22 червня мешканці будинку №13 по вулиці Свободи в Конотопі заблокували автівку-вишку, на якій невідомі та проводили будівельно-монтажні роботи для грального закладу. Про це повідомив активіст Спартак Сергієнко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Група людей чергувала біля автівки і вночі, й наразі продовжують блокувати її виїзд. Вони вимагають демонтувати витяжку, яку встановили на будинок без їх погодження.

За словами Сергієнка, встановлення витяжки було незаконне, адже у робітників, які займались її встановленням не було відповідних документів. Протестувальники заявляють, що монтажні роботи пошкодили будівлю.

Мешканці будинку вимагають демонтувати витяжку. Кажуть, що готові чергувати біля заблокованої автівки цілодобово. Робітники, які виконували роботи з монтажу, зникли, залишився лише водій.

Як стало відомо, на місце подій вже приходили представники прокуратури та навіть представники володарів грального закладу. Громадяни виступили ще й проти функціонування закладу у їхньому будинку, о 18:00 вони планують влаштувати зібрання з цього приводу.

blokuvali_02-830x495

Поділитися в соціальних мережах