На Сумщині браконьєри вбили козулю

Невдало завершилось полювання для трьох молодиків з міста Тростянець. Рейдова бригада Тростянецького лісгоспу Сумського ОУЛМГ спіймала їх прямо таки «на гарячому».

Подія сталася у неділю, 25 листопада, близько 14.00.  Здійснюючи плановий виїзд по охороні лісових угідь лісгоспу, рейдова бригада підприємства виявила зловмисників.

«У ході проведення рейду, у кварталі 59 Нескучанського лісництва лісгоспу, на землях державного лісового фонду, які належать Гетьманському НПП, ми почули постріли. Вирушили у тому напрямку й виявили групу браконьєрів з незаконно добутою дичиною самця косулі», – розповідає учасник об’їзду, мисливствознавець Тростянецького лісгоспу Олексій Шкурко.

Завдяки злагодженим діям лісової охорони та поліції зловмисників вдалося зупинити. Ними в’явились мешканці Тростянця 1992, 1993 та 1977 року народження. Полюючи у забороненому місці, горе-мисливці не представили лісівникам та правоохоронцям жодних документів, які б дозволяли їм тримати у руках мисливську зброю.

«Мисливських посвідчень та документів на зброю у них не було. Єдине, що вони мали – це посвідчення про членство в УТМР», – продовжує Олексій Шкурко.

Зброя та здобич була вилучена місці події. Подальшу ж долю самих порушників законодавства вирішуватимуть правоохоронні органи.

Поділитися в соціальних мережах