Під час пожежі в багатоповерхівці на проспекті Лушпи жінка отримала опіки

В управлінні ДСНС України в Сумській області оприлюднили повну інформацію про пожежу, яка вчора, 2 травня,  сколихнула один із найгустонаселеніших мікрорайонів Сум, – у будинку №10 по проспекту Михайла Лушпи.

f_lushp_005

На місце виклику направили черговий караул 2-ї державної пожежно-рятувальної частини та автодрабину групи спеціальної пожежної техніки.

f_lushp_006-1

Як було встановлено, загоряння сталося у квартирі на четвертому поверсі. Сильне задимлення сходовими клітинами поширилось на весь під’їзд. На гасіння додатково залучили відділення 1-ї державної пожежно-рятувальної частини.

f_lushp_004

Працювати рятувальникам довелось в апаратах для захисту органів дихання. У димовій пастці опинились двоє літніх мешканців квартири на дев’ятому поверсі. Чоловікові та жінці вогнеборці надягли маски від захисних апаратів і вивели на вулицю. Також було організовано евакуацію із небезпечної зони ще трьох мешканців під’їзду.

Одночасно проводилась ліквідація пожежі з двох боків — з вулиці за допомогою автодрабини та з під’їзду. О 19:32 вогнеборцям вдалось локалізувати загоряння та зупинити подальше поширення вогню, о 19:56 — пожежу ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 15 чоловік особового складу та 5 одиниць техніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Внаслідок пожежі опіки стопи отримала жінка 1934 р.н. – мешканка квартири, де сталося загоряння. Після надання необхідної медичної допомоги постраждала знаходиться на амбулаторному лікуванні.

За попередніми висновками фахівців, припустима причина пожежі — коротке замикання електромережі.

Поділитися в соціальних мережах