Микола Березін – про великий день для Сумщини

Депутат фракції «Відродження» в обласній раді Микола Березін взяв участь у заходах до Дня партизанської слави, які пройшли сьогодні в Сумах.

Від імені всього депутатського корпусу народний обранець висловив подяку ветеранам Сумщини за подвиг і перемогу, за розуміння й батьківську підтримку в розбудові незалежної України, за активну участь у патріотичному вихованні молоді, на чиї плечі вже сьогодні випали нелегкі випробування із захисту Вітчизни, відстоювання її свободи та незалежності.

«Для Сумщини це великий день, адже саме наш край був колискою партизанського руху в Україні. Подвиг наших земляків – підпільників, учасників партизанського рейду від Путивля до Карпат, інших військових підрозділів, які діяли в тилу фашистів, – безсмертний.

Щиро бажаємо вам, дорогі наші, міцного здоров’я і безмежного щастя, родинного затишку та добробуту, миру й спокою. Низький вам уклін і шана», — сказав Микола Березін, поклавши разом із колегами по депутатському корпусу квіти до підніжжя монументу «Героям Сумщини».

Нині в Сумах проживає вісім партизанів-підпільників, двоє з яких завітали на урочистий мітинг. На честь героїв пролунав салют.

1

2

4

5

Поділитися в соціальних мережах