Щодо головного борця з економічними злочинами в області проводять перевірку

Розпочалась службова перевірка щодо начальника управління захисту економіки Нацполіції Сумської області Миколи Сича. Підставою для цього була інформація у ЗМІ про те, що посадовець застосував вогнепальну зброю у поїзді Київ-Одеса.

Як повідомило видання Odessa-online з посиланням на власні джерела, поліцейський перебував у стані алкогольного сп’яніння. Під час з’ясування стосунків у вагоні він дістав травматичний пістолет і відкрив стрілянину. Конфлікт стався у вагоні незадовго до прибуття поїзда на залізничний вокзал Одеси.

«На даний час проводиться службова перевірка для того, щоб встановити достовірність та правдивість оприлюдненої у ЗМІ інформації. Про результати її ми повідомимо окремо. На даний час це вся інформація», – прокоментувала речник департаменту захисту економіки Нацполіції України Наталія Калиновська.

Джерело: http://tv.sumy.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах