Біля садівничого кооперативу виявили склад боєприпасів

Лише за один недільний вихідний жителі Сумської області тричі зверталися до поліції з приводу виявлення старих боєприпасів часів Другої світової війни.

У Путивльському районі в полі, поблизу села Шарпівка, місцевий житель виявив мінометну міну калібру 80 мм, періоду Другої світової війни. А у Буринському, на відстані одного кілометра від села Вознесенка, було знайдено 75-ти міліметровий артилерійський снаряд.
Але найбільший «урожай» старих боєприпасів, які пролежали в землі понад сімдесят років, знайшли вчора на території Шосткинського району: тут, на відстані 1500 метрів від села Шкимарівка, поряд із садівничим кооперативом «Мрія», люди виявили 9 снарядів калібру 76 мм, 1 снаряд калібру 152 мм, та 52 снаряди калібру 122 міліметри. 

В усіх випадках поліція виставила біля місць небезпечних знахідок охорону, аби не допустити контакту з ними сторонніх осіб, а особливо, дітей та мисливців за металом. Правоохоронці сповістили про виявлені боєприпаси саперний підрозділ спеціального регіонального центру швидкого реагування оперативної служби цивільного захисту Управління МНС України.

Поділитися в соціальних мережах