В управлінні Нацполіції – траур

14 лютого в адмінбудинку Головного управління Національної поліції у Сумській області відбудеться прощання із колишнім начальником УВС Сумського облвиконкому генерал-майором міліції Сітало Володимиром Степановичем, який помер 10 лютого на 81-му році життя. 

У 1983 році  він, 47-річний досвідчений офіцер,  очолив УВС Сумського облвиконкому. За дев’ять років бездоганної служби здобув повагу не лише особового складу тоді ще міліції регіону, а й місцевих жителів.

Генерал-майор міліції Володимир Степанович Сітало звільнився з органів внутрішніх справ у 1992 році. За сумлінне виконання службових обов’язків був нагороджений почесною грамотою Президії Верховної Ради Української СРС, неодноразово заохочувався правами МВС СРСР, МВС України та УМВС області. Мав сім медалей і почесне звання «Заслужений працівник МВС СРСР»

За високу організацію роботи обласної ветеранської організації, всебічну підтримку молодих фахівців, ветеранів та членів їх сімей Сітало В.С. заохочений відзнаками МВС України «почесний знак МВС України», «Закон і честь» і «За безпеку народу» другого ступеня.

“Керівництво ГУНП та особовий склад поліції Сумщини висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким померлого. Сумуємо. Пам’ятаємо. Не забудемо”, – пишуть у скорботі сумські поліцейські.

Поділитися в соціальних мережах