Жителі двох вулиць не поділили криницю

Сьогодні зранку в Ямполі розпочались роботи по демонтажу насосів з громадського колодязя наприкінці вулиці Лугова.

Спроби вийняти пристрої за допомогою мотузки виявились безуспішними, не вдалось дістатися до насосів і після відкачки води з колодязя за допомогою пожежної машини, пише http://yampil.info/.

Цей колодязь став причиною тривалого конфлікту, що розгорівся між мешканцями сусідніх вулиць Лугова та Сіверська, які беруть звідти питну воду для власних потреб. Ще в 2010 році двоє власників домогосподарств по вулиці Лугова встановили в громадський колодязь насоси для забору води для побутових потреб. При цьому інші громадяни, які проживають поряд, як і раніше мали змогу брати воду в колодязі дідівським методом – за допомогою коловороту.

Проте задовольнила така можливість далеко не всіх. Мешканці сусідньої вулиці Сіверська почали бити на сполох, адже, за їх словами, вода у колодязі скаламутилась і стала непридатною для пиття. Окрім того, люди бояться, що їх вдарить струмом, адже вони постійно чіпляють відром електричний насос.

У листопаді минулого року поряд з колодязем відбулися громадські слухання, на яких сусіди обговорювали проблему на підвищених тонах. Мешканці вулиці Сіверська стояли на своєму і вимагали демонтувати незаконно встановлені насоси, а  їх власники запевняли, що ті не мають жодного відношення до зазначеного колодязя, адже на їхній вулиці так ж є колодязь і вони цілком можуть брати воду там. Люди зазначали, що насоси чотири роки нікому не заважали, а всі скарги – це результат особистої неприязності і насоси тут ні до чого.

Спроба місцевої влади знайти компроміс і очистити колодязь на вулиці Сіверській завершилась невдачею, а тому було  прийнято рішення демонтувати насоси в інтересах безпеки людей.

ya3

Поділитися в соціальних мережах