У Сумах на медкомісії масово “бракують” призовників

Серед більше ніж 1000 сумчан призовного віку, запрошених на призовний пункт з початку року, придатними до служби визначили 20.

“Загалом з початку призову в нас вже пройшло більше 1000 чоловік, але більшість з них – це студенти, які отримають відстрочки від призову та відстрочки за іншими обставинами, частина призовників направлена на додаткове медичне обстеження – це близько 110 чоловік, і є призовники, які з інших районів, знялись з обліку і вибули в свої райони, і будуть проходити призовну кампанію там”, – говорить Ігор Благовєщенський – в.о начальника відділення комплектування Сумського міського військового комісаріату.

Серед причин, які заважають призовникам служити в армії – ортопедична патологія, захворювання опорно-рухового апарату, захворювання шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи. На третьому місці – неврологічні захворювання.

За планом сумський міський військовий комісаріат має забезпечити до 31 травня 150 призовників. Перша відправка із Сум запланована на 11 квітня.

Джерело: http://tv.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах