СУМЧАНИ ВИМАГАЮТЬ ВІДРЕМОНТУВАТИ ДОРОГУ НА БАСИ

Терміновий ямковий ремонт вулиць Володимирська та Санаторна – таку електронну петицію зареєстрував сумчанин Володимир Бумейстер.

Чоловіка обурила відповідь на одну з попередніх петицій щодо капремону дороги на Баси. Тоді мерія Сум відповіла, що чекати його, принаймні цього року, не варто. Сумчанин просить зробити в такому випадку хоча б ямковий ремонт – аби не угробити останні міські автобуси (не говорячи вже про інші автівки та ноги людей).

“Згідно відповіді на петицію “Ремонт дороги на Баси” від 10.04.2017, виконується капітальний ремонт тільки вулиці Табали. Вулиці Володимирська та Санаторна знаходяться в жалюгідному стані. Це одна з важливих магістралей з великим потоком транспорту до обласного перинатального центру, медичного інституту, дачного масиву “Олдиш”. По цій дорозі курсують комунальні автобуси, які через півроку експлуатації перетворюються на металобрухт. Невже міську владу зовсім не турбує комунальне майно, придбане за наші кошти платників податків, не кажучи вже про тисячі містян? Вимагаю негайно розглянути питання хоча би про ямковий ремонт вказаних вулиць”, – йдеться в електронній петиції. Підписати її можна за цим посиланням.

Поділитися в соціальних мережах