Від “Сумитеплоенерго” вимагають регулювати температуру теплоносія

На сьогоднішній апаратній нараді у Сумській міськраді заступник директора ТОВ «Сумитеплоенерго» Надія Покутня повідомила, що на наразі всі споживачі з опаленням та гарячим водопостачанням. Параметри теплоносія витримуються, також надається допомога організаціям бюджетної сфери і житловим організаціям у разі виникнення надзвичайних ситуацій. В свою чергу керівники обслуговуючих організацій доповіли, що позаштатних ситуацій не виникало, все працює в нормальному режимі.

Дане питання мер залишив на контролі до завершення опалюваного сезону та доручив департаменту інфраструктури міста та керівництву ТОВ «Сумитеплоенерго» постійно тримати на контролі ситуацію щодо теплопостачання в місті.

«Послуга повинна надаватися на належному рівні. Наголошую, що не може бути порушений графік постачання теплоносія, не може бути неконтрольована ситуація щодо регулювання температури. Якщо будуть коливання температур навколишнього середовища, потрібно регулювати температуру теплоносія в садочках, школах і лікарнях, і в будинках міста», – зазначив Олександр Лисенко.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах