Власник СТО про шалені черги на шиномонтаж: “Усі кинулися в останній момент”

Перший київський сніжок нагадав глухівським водіям, що час і собі перевзути крихітку у нову зимову гуму. Тому практично усі кинулися займати чергу на СТО. Характерно, що найбільше клієнтів на тих станціях, що розташовані у центрі міста. Тут поміняти гуму можна лише записавшись у 2-3-тижневу чергу. А ось на периферії міста клієнтів значно менше, і є шанс усе зробити одним днем, щоправда доведеться почекати 1-2 години. Всього операція займає 30-40 хвилин.

– Усі кинулися на СТО в один день, таке враження, що і з інших планет приїжджають на шиномонтаж! Все в останній момент. Хоча, якщо чесно, я і сам ще не «перевзутий», – ділиться з посмішкою власник місцевого шиномонтажу Євген.

Як розповів майстер, цього року послуга коштує від 200 гривень, ціна залежить від того, чи потрібно робити балансування, латки та скільки матеріалу затрачається. Нова гума найдешевшого виробника зараз коштує від тисячі гривень за колесо, тому місцеві водії пояснюють, найчастіше причиною такого ажіотажу є економність.

– Звичайно, що краще усе робити завчасно, тоді і черг не буде. Але я намагаюся зекономити, вдягаю нові колеса якнайпізніше, бо зимова гума дуже швидко стирається, якщо їздити не по снігу. Тому усе від нашої бідності, – розповідає глухівчанин Олег Рясний, який теж приїхав на СТО.

Джерело: https://nedelya.info/

Поділитися в соціальних мережах