Як сумчани реагують на обмеження швидкості?

З 1-го січня почало діяти обмеження швидкості  для усіх водіїв. У межах міста вони мають їздити не більше 50 кілометрів на годину. Під час опитування щодо нових правил, проведеного “СпецКором”,  жителі обласного центру зазначили, що для Сум така швидкість є цілком допустимою, адже місто невелике. Щоправда, водії впевнені, для того, аби привчити всіх сумлінно виконувати норми, варто ввести жорсткі штрафи. Крім цього, сумчани радяться ускладнити екзамени на отримання водійських посвідчень, аби за кермо точно сідали люди, які готові до цього.

Допустиме відхилення від вказаної швидкості становить 20 кілометрів, йдеться у першій частині 122 статті Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Джерело: http://spec-kor.com.ua

Нагадаємо, що в Сумах поки немає приладів, щоб контролювати швидкість автівок.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах