Жінка сплатила за «виграний» автомобіль більше 30 тисяч гривень

На мобільний телефон 47-річної жінки надійшло смс-повідомлення про те, що вона виграла автомобіль «Шевроле-Круз». Але для того, щоб отримати свій виграш, вона має перерахувати певну суму в якості податку. Зрадівши такій неочікуваній новині, громадянка, не задумуючись, кому і куди надсилає кошти, та які гарантії вона повинна отримати натомість, швиденько перерахувала на вказаний рахунок 31 тисячу гривень.

Щоправда, довгоочікуваної іномарки жінка досі не отримала, а тому звернулась із відповідною заявою до поліції.

«За фактом шахрайства вже відкрите кримінальне провадження, в рамках якого з‘ясовується особа зловмисника та проводиться ряд інших розшукових заходів, – коментує подію керівник Конотопського відділу поліції Богдан Войцеховський. – Ще раз підкреслюю – аналогічні випадки стаються досить часто, інформація з засторогою щодо подібних шахрайських схем постійно поширюється і правоохоронцями, і засобами масової інформації, і в мережі Інтернет.

Однак, як це не дивно, люди все ще довіряють незнайомим телефонним співрозмовникам та їх розповідям про неочікувані великі виграші, якісні товари по дуже низьким цінам, аніж застереженням правоохоронців та власному здоровому глузду».

Поділитися в соціальних мережах